Satılık Tekneler

Kymeta İle Yatlar Geleceğe Bağlanıyor
03.07.2017 Kymeta İle Yatlar Geleceğe Bağlanıyor Küresel piyasalara e3 Systems tarafından sunulan yeni Kymeta düz panel uydu anteni, bunca senedir yat pazarında yer alan bir boşluğu doldurmak üzere tasarlandı. Milyarlarca insanın birbirine bağlantısında kullanılan, yüksek hızlı ve basit teknolojiyi üzerinde barındıran Kymeta, çok daha küçük, çok daha akıllı ve çok daha erişilebilir bir sistem sunuyor. Kymeta düz panel uydu anteni, mevcut GEO uydularıyla uyumlu olduğu gibi geleceğin LEO uydularıyla da çalışabilecek. Yatçılık sektöründe geleceğe işaret eden e3 Systems, yeni Kymeta anteniyle 2020 senesinde, yörüngeye yerleşimleri gerçekleşmiş olacak olan LEO uydularıyla da uyumlu olacak.

Kymeta uydu anteni panelleri, 100Mbps hızda çalışabilecek kapasiteye sahip ve, kullandığı modemin veya transponder’ın kapasitesiyle sınırlı.

Kymeta 

e3 Systems, Kymeta uydu anteni panellerini bu yılın son çeyreğinde piyasaya sürmeye hazırlanıyor. 

 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDiğer Haberler
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.