Satılık Tekneler

Kormaran “Transformer” Süperyat Sahipleri Zirvesinde Görücüye Çıkıyor
14.01.2015 Kormaran “Transformer” Süperyat Sahipleri Zirvesinde Görücüye Çıkıyor
Kormaran tarafından halen prototipinin üretimine devam edilen, gerçek bir “transformer” olacak tekne ilk olarak Karadağ Marina’da denize indirilecek. Gelecek yaz Akdeniz sahillerinde düzenlenecek olan fuarlarda ve süperyatlara ev sahipliği yapacak marinalarda, görenleri kendisine hayran bırakacak olan Kormaran altı farklı konfigürasyona dönüşebiliyor.

Kormaran “Transformer” Süperyat Sahipleri Zirvesinde Görücüye Çıkıyor

Kormaran’ın orijinal ve yaratıcı tasarımı, Dr Oliver Kormann’ın kurucusu ve CEO’su olduğu firma tarafından yapılıyor. Projenin ana yatırımcısı ise Dünyaca ünlü Porsche ailesinden Daniell Porsche

Altı farklı konfigürasyona dönüşebilen Kormaran öncelikle bir tek V gövdeli tekne, sonra bir katamaran ve bir trimaran olabiliyor. Gece modu, uçuş modu ve banyo modu gibi farklı görünümlere dönüşebiliyor.
Kormaran “Transformer” teknesinin üretiminde en son teknoloji malzemeler ile birlikte, en lüks ürünler bir arada kullanılacak. Karbon fiber, titanyum, paslanmaz çelik, tik ağacı ve Boxmark Xtreme deri ile Kormaran, hem çok pratik hem de çok göz alıcı.

Kormaran “Transformer” Süperyat Sahipleri Zirvesinde Görücüye Çıkıyor

Geliştirilen teknolojisiyle, su ile sürtünmesi % 80 oranında azaltılan tekne sonrasında, daha yüksek hızlara daha düşük yakıt tüketimi ile erişmektedir.

Prototip üretimi sonrasında imalatına hızla başlanacak olan Kormaran “Transformer” teknesinin su ile ilk kez buluşacağı nokta Karadağ Marina; böylesine ileri teknolojiye sahip ve geleceğin deniz aracı konusunda büyük bir yaratıcılık gösterecek bir teknenin, deniz ile kucaklaşacağı yer olmaktan dolayı gurur duyduklarını ifade ettiler. Kormaran “Transformer” teknesi deniz ile buluştuktan sonra ilk önce deneme sürüşleri yapılacak, daha sonra da Kormaran meraklılar test edebilecekler.

Kormaran “Transformer” Süperyat Sahipleri Zirvesinde Görücüye Çıkıyor Kormaran “Transformer” Süperyat Sahipleri Zirvesinde Görücüye Çıkıyor

Kormaran “Transformer” teknesi, Karadağ Marina’nın 3-4 Haziran 2015 tarihleri arasında Süperyat Sahipleri Zirvesinde ve 2-5 Temmuz 2015 tarihleri arasında yine Karadağ Marina’da düzenlenecek olan Süperyat Randevusunda meraklıları ile buluşacak.
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.