Satılık Tekneler

Konsept Tasarım Era
14.04.2017 Konsept Tasarım Era Ricky Smith imzalı yeni konsept tasarımı Era’nın görselleri lanse edildi. Süperyat tasarımı Era, çarpıcı derecede geriye yatık burun yapısıyla dikkat çekiyor. 80 metrelik yatın baş tarafa yığılmış üst yapısı ve akıcı organik çizgileri, alışılagelmişin çok dışında ancak göze hitap eden bir tasarım ortaya koyuyor. 

Konsept Tasarım Era

Konsept yat tasarımının sualtı profilini, Stuart Friezer Marine Naval Architects firması geliştirdi. Tank testleri ise Shangai Üniversitesi’nde yapıldı. Yatın maksimum süratinin 25 knot olabileceği belirtildi. 

Toplam 20 misafir ve 24 mürettebat konaklama kapsitesi sunan Era; dev beach club’ı, ana güvertesinde yüzme havuzu ve yandan yüklemeli servis teknesi garajıyla öne çıkıyor. Ek olarak 13 metrelik genişliğinden faydalanan helikopter pistinde, Bell 427 veya Eurocopter EC145 tipi büyük helikopterleri taşıyabilir. 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.