Satılık Tekneler

Konsept Süperyat "Majesty 180 Metre"
16.12.2013 Konsept Süperyat "Majesty 180 Metre"

Konsept Süperyat

Dennis Ingemansson, tasarladığı yeni konsepti Majesty'i basınla paylaştı. Keskin ve akışkan hatlarıyla dikkatleri üzerine çeken yeni tasarım, dünyanın önde gelen tasarımcılarının içinde bulunduğu süperyat sektörünün gelecek jenerasyonlarının bir yansıması olarak tanıtılıyor.

Ingemansson yeni tasarımınından şöyle bahsediyor:

'Bu proje, Sibirya'nın vahşi doğasındaki nehirlerin akışkanlığıyla, askeri görüntünün keskinliğinden ilham alınarak ortaya çıktı. Majesty'nin kıç tarafında ekstra büyüklükte bir helikopter pisti yer alıyor. Helikopter pistinin büyüklüğü, bir Super Puma helikopterinin inebileceği boyutlarda. Muazzam dingi garajı ise 16 metrelik iki teknenin ve ek olarak jet boatlar ile denizaltıların girebileceği hacimde.'

Dennis Ingemansson, 180 metre boyundaki tasarımının, geleceğin yat tasarımlarına bir ilham kaynağı olacağını düşünüyor. Majesty'nin iç tasarımı, tarihi antik etkinin içinde, adeta modern bir tapınak havasında. Son derece yüksek tavanlı yemek odası, 60 misafiri devasa yemek masasında ağırlayacak kapasitede. Bu süperyat tasarımının SPA bölümünde ise organik şekilli 15 metrelik kapalı yüzme havuzu yer alıyor.

Majesty'de 12 misafir odası ve 6 VIP suit yer alıyor. Penthouse şeklinde konumlanan tekne sahibinin suiti ise 360 derecelik panaromik görüş açısına sahip.http://www.superyachts.com/

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder