Satılık Tekneler

Konsept Süperyat ERA 80
21.02.2017 Konsept Süperyat ERA 80 ERA 80 konsept süperyatı dünya denizlerinde geleceğin kurallarını şekillendirecek. Avustralyalı tasarımcı Ricky Smith, cesur ve fütüristik yat konsepti hayallerini şekillendirmek için Stuart Friezer Naval Architects ile bir arada çalıştılar. 

Konsept Süperyat ERA 80,

ERA 80, olarak adlandırılan yenilikçi tekne, benzersiz bir dış görünüm ve dünyaca alkışlanan Danimarkalı gemi inşa mühendislik firması ile birlikte geliştirilen, yüksek performanslı bir gövdeye sahip.

Verimlilik, tamamen alüminyumdan yapılmış Era 80 projesinin en kilit unsuru. Ultra hafif yapı ve aynı zamanda eşsiz gövde formu sayesinde ERA 80, minimum güç ile 25 knot'a erişebilecek.

Konsept Süperyat ERA 80

ERA 80
'e konuklar, kıçtaki yüzme platformundan tender hizmet teknesi ile erişebilecekler. Daha uzak noktalardan ise, bir helikopter pisti yata kavuşmalarına yardımcı oluyor.

ERA 80
'nin iç mekânları, ilk tasarımlara göre 4 misafir kamarasına sahip olacak şekilde tasarlanmış. VIP süit paketinde, spa ve sağlıklı yaşam merkezine doğrudan bağlantı sağlanmış. Özetle, bu yatta tüm lüks olanaklar hayal edilerek tasarlanmış.

Konsept Süperyat ERA 80.

Yenilikçi ERA 80'nin gelecekteki sahibi, kendisine ait olacak özel güvertesindeki, daha önce sözünü ettiğimiz helikopter pistini, açık hava dinlenme ve eğlenme alanları olarak kullanma keyfini ve gizeminin tadını çıkartacak.

ERA 80 projesinin arkasındaki ekip neredeyse 7/24 çalışarak, yatı sahibine tüm mükemmel detayları ile mümkün olan en kısa sürede teslim etmeye çalışıyor.
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder