Satılık Tekneler

Konsept Süperyat Aouda 63
09.03.2017 Konsept Süperyat Aouda 63 "Hindistan'ı aşamasaydım, Aouda'yı kurtarmazdım?" (Phileas Fogg, 80 Günde Devriâlem) 1873'te Jules Verne, tüm zamanların en sevilen macera hikâyelerinden birini yazdı. Sadece 80 gün içinde dünyayı dolaşmakla kalmayan ünlü kumarbaz Phileas Fogg, hem bahsi hem de daha da önemlisi, kurtardığı güzel ve cesur Prenses Aouda'nın kalbini kazandı. Macera, güç ve insan ilişkilerinin kalıcı sihrinin eski zamanlara dayanan teması, yeni konsept yatın ismine ilham kaynağı oldu. 

Aouda 63

63 metrelik yat konsepti 
Aouda, son zamanlarda adından çokça söz ettiren İtalyan tasarım stüdyosu Hot Lab tarafından ortaya çıkartıldı. Ünlü İtalyan tasarım firması, çağdaş görünümdeki hayalleri süsleyecek tam deplasman süperyatı, Türk yat üreticisi Sarp Yachts için özel olarak üretti.

Aouda 63.

Aouda, Hot Lab tarafından tasarlanan geniş bir iç mekâna ve mükemmel dış oturma alanlarına sahip. Hem klasik hem de balta burun modelleri olacak şekilde tasarlanmış. Bu şık gemi, 6 büyük ve konforlu kamarasında 12 konuk ağırlayacak şekilde tasarlanmış. Yat sahibi master kamarası ise yatın üst güvertesinde burnunun tamamını kullanacak. Tam genişliği kullanan iki VIP kamara ve diğer üç çift kişilik kamaralar alt güvertede konumlanmış. Ayrıca, yatta 14 kişilik profesyonel bir ekip için her türlü ihtiyaçlar karşılanıyor. 

Aouda 63.. Aouda 63..

Olağan dışı tasarımı, Auoda'ya herhangi bir marinada diğer yatların arasından sıyrılmasına yardımcı olacaktır. Yat sahibinin süiti, küçük bir havuza ve parlak bir cam sütundan akan şelalesi de bulunan özel güneşlenme güvertesine açılıyor. Yata ödenecek bedelin, karşılığının alınmasını sağlayacak tüm detaylar düşünülmüş.

Aouda 63,

Ayrıca, gizlilik ve nefes kesen panoramik manzaralar sunan köprü güvertesinde spa havuzu bulunuyor. Yattaki eğlence ve dinlenme olanakları bununla da sınırlı değil; bir bar, büyük bir salon ve kıçta geniş güneşlenme alanı tasarlanmış. Diğer yandan bu muhteşem yata hava yolu ile ulaşmayı planlıyorsanız, bir helikopter iniş kalkış pisti sizleri bekliyor olacak.

Aouda 63,,

İkiz her biri 1.500 HP gücündeki CAT dizel motorlar ile donatılacak olan Aouda, 16,5 knot maksimum hıza ulaşacak ve 12 knot hızda 4.000 deniz milinden fazla yol yapabilecek.


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder