Satılık Tekneler

Konsept Megayat - Calibre
22.12.2015 Konsept Megayat - Calibre
Fransız tasarım stüdyosu MUB - El mahmoudi Mahjoub, 102 metre uzunluğundaki hızlı ve konforlu yeni megayat konsept projesini tanıttı. 

Calibre

Lüks motoryat konsepti Calibre, 39 knot maksimum hızına, sahip olduğu 3 adet dizel MTU 20V 8000 M71L motorla ve 12.203 HP güç ile ulaşıyor.

Calibre-2

El mahmoudi Mahjoub, konsept projenin sunumunda yaptığı açıklamada; “Her yaz tatilimizi, ailem ile birlikte benim köklerimin geldiği Fas’ta geçiriyoruz. Ailem Fransa’ya geldiğinde ilk olarak Paris’e, oradan da Fransa’dan geçerek İspanya’nın Algeciras limanına yerleştik. Burada pek çok farklı türde tekne vardı. Özellikle çizgileri ve hızlarıyla, feribotlar beni çok etkilemişti. Hiçbir zaman o gemilerdeki yaşadığım heyecanı gizlemedim, benim için gerçek bir maceraydı. Ne zaman hızlı ve büyük bir yatta olsam aynı heyecanı yaşarım.” dedi.

Calibre-3

Yeni jenerasyon feribot “Austal 270” ile aynı gövde üzerine tasarlanan lüks yat Calibre, konfor ve dayanıklılık açısından pek çok dikkat çekici özelliğe sahip. İnce ve seçkin çizgilere sahip olan megayatta, pek çok yaşam alanı, jakuzi, yüzme havuzları ve güneşlenme güvertesi ile birlikte, ana güvertesinin arka bölümünde de bir büyük ekran yer alıyor. Dikkat çekici Calibre'nin eğlenme ve dinlenme özelliklerine geldiğimizde ise, bir gece kulübü, tam donanımlı bir spa, bir spor salonu ile bir akvaryum karşımıza çıkıyor. İlave olarak, bir beach club ile garajda bir denizaltı, jetskiler, flyboardlar ve küçük tekneler bulunuyor.

Calibre-4

www.mubdesign.com


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.