Satılık Tekneler

Klasik Süperyat Dona Amélia, Yenileniyor
18.03.2016 Klasik Süperyat Dona Amélia, Yenileniyor
Amerikalı Max Fleishmann için 1929’da inşa edilen süperyat Dona Amélia, Falmouth, İngiltere’de rutin bakıma alındı. Dona Amélia, İkinci Dünya Savaşı’nda Amerikan Donanması için verdiği hizmetin akabinde sırasıyla, Amerikalı iş adamı Larry Green, İrlandalı bira üreticisi Löel Guinness ve film yapımcısı Robert Stigwood tarafından satın alındı. Klasik süperyat Dona Amélia, şuanki sahibi tarafından 2011 yılında alındı ve J-class Endeavour’a destek teknesi olarak da kullanıldı. Dona Amélia, 2012’de Pendennis Plus tarafından tamamen refit edildi. 

Dona Amélia

Özel yatçılığın altın çağından kalan bir süperyat olan Dona Amélia; 71,1 metre boy uzunluğuna sahip. Kendine has, şık bir iç tasarıma sahip olan süperyatın yedi adet lüks kamarası var. Kamaraların hepsinde ebeveyn banyo mevcut. Beyaz ve açık tonların hakim olduğu iç tasarımda parlak ahşaplar ve doğal tonlar ile 1920’lerin stili hakim. VIP ve tekne sahibi kamaralarında son derece büyük king-size yataklar ve kadın-erkek olarak ikişer ayrı giyinme odası mevcut. Kamaralarda ayrıca televizyon ile birlikte eğlence sistemleri de mevcut.

Süperyat Dona Amélia, yaz boyunca Akdeniz’de ve kış sezonu boyunca Karayipler ile Bahamalar’da charter’a veriliyor.
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder