Satılık Tekneler

Klasik Motoryat Marala Satıldı
29.05.2017 Klasik Motoryat Marala Satıldı Jean-Marie Recamier tarafından Camper & Nicholsons satış listesinde yer alan, 58,3 metre boyundaki klasik motoryat Marala’nın satışı gerçekleşti. 

İngiliz tersane Camper & Nicholsons’ın çelik ve aluminyumdan inşa ettiği motoryat, Charles E Nicholsons tasarımıydı. Suya indirildiği 1931 senesinden bugüne kadar geçen 85 yılda sadece üç farklı sahibi olan motoryat, özellikle iç mekanının benzersiz dekorasyonuyla dikkat çekiyor. Sahip olduğu 7 misafir kamarasında toplam 13 misafir kapasitesi sunan motoryatın iç mekanını, Art Deco tasarlamıştı. Ayrı bir giyinme odasına sahip olan master kamara dahil olmak üzere, Marala’nın tüm kamaralarında ebeveyn banyolar mevcut. Kamaralardan iksi çift kişilik, ikisi ikiz yataklı ve kalan üçü de tek yataklı olarak düzenlenmiş. 

Marala

4 kat güvertesine yayılmış olan yaşam alanları, tatmin edici düzeyde konfor sunuyor. Birden fazla yemek bölümü ve oturma alanıyla sosyal alanların fazlalığı dikkat çekici. Güneş güvertesi ise sadece bir açık oturma grubunu barındırıyor, kalan alanında ise servis botları yer alıyor. 

Suya indirildiği ilk günden beri orijinal 750 beygirlik MAN dizel makineleri olan motoryat, 12 knot sürate çıkabiliyor. Maksimum menzili ise 3600 deniz mili. 

Marala için istenilen liste fiyatı 10 Milyon Euro idi. 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder