Satılık Tekneler

Klasik Motoryat – La Sultana
31.07.2015 Klasik Motoryat – La Sultana
65 metre uzunluğundaki, klasik motoryat La Sultana’nın yenileme çalışmaları bitirildi ve yeniden charter için denizlere açılmaya hazır hale getirildi.

Klasik-Motoryat – La-Sultana

Soğuk savaş döneminde Sovyetlerin casus gemisi olarak kullanılan ve orijinal görünümünü koruyan 65 metre uzunluğundaki klasik motoryat La Sultana, harika bir şekilde yenilenerek La Sultana Hotel grubu tarafından, lüks mega charter amacıyla müşterilerinin hizmetine sunulacak.

Klasik-Motoryat – La-Sultana-1

La Sultana’nın yaşamı, 1962 yılında Bulgaristan’ın Varna kentindeki Georgi Dimitrov tersanesinde başladı. O zaman şimdiki gibi lüks bir yat olmayan casus gemisine, “Aji Petri” ismi verilmişti. Soğuk savaş döneminde casus gemisi olarak Kuzey Atlantik Okyanusunda görev yapan gemi, Amerika Birleşik Devletleri ile İngiltere arasındaki konuşmaları gayri resmi olarak dinleme işlevini yerine getirdi.

Klasik-Motoryat – La-Sultana-2 Klasik-Motoryat – La-Sultana-3

Klasik motoryat La Sultana, devlet görevini tamamladıktan sonra ilk büyük yenilemeye 2007 yılında girdi. Yenileme çalışmaları sonrasında en ileri teknoloji ile donatılmış, en üst seviyede konfor ve mükemmel bir performansa sahip oldu.  La Sultana, efsanevi transatlantik görünümü, zarif çizgileri ve şaşırtıcı bir geçmişe sahip olması ile benzersiz. 

Klasik-Motoryat – La-Sultana-4 Klasik-Motoryat – La-Sultana-5

La Sultana Hotel grubu tarafından, son derece profesyonel hizmet sunulacak olan La Sultana'da, en üst düzeyde talepleri olan ve gizliliği ön planda tutan konuklar ağırlanacak. 

Klasik-Motoryat – La-Sultana-6

La Sultana, kusursuz mühendisliği, etkileyici görünümü, denizcilikteki en son teknoloji donanımları, çarpıcı iç ve dış dekorasyonunun yanı sıra, eğlence ve dış mekan olanakları ile konuklarına en üst düzey tatili sunmak için hazır bekliyor.

Klasik-Motoryat – La-Sultana-7

Ağır ve sofistike bir dekorasyona sahip 5 adet son derece zarif kamarası bulunan süperyatta, 5 adet havuz bulunuyor. La Sultana, kesinlikle 5 yıldızlı otel konforunu aratmıyor. Bir başka klasik motoryat Sultana ile karıştırılan La Sultana klasik süperyatı, Akdeniz’de charter konuklarını ağırlamak için hazır durumda bulunuyor.
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder