Satılık Tekneler

Kite Foil Gold Cup San Francisco'da
10.05.2015 Kite Foil Gold Cup San Francisco'da

 Bu yaz, dünyanın en hızlı foiling kiteboard’cuları San Francisco’da buluşuyor. 2015 Kite Foil Gold Cup isimli organizasyonun ikinci ayağı olacak olan yarışlar 30 Temmuz – 2 Ağustos tarihleri arasında gerçekleşecek. Rengarenk uçurtmalar, San Francisco sahillerini dolduracak ve rekor süratlere erişilecek. Belli bir süratten itibaren sudan tamamen çıkarak ‘hidrofil’ denilen kanatlı fin’in üzerinde adeta uçan foiling kiteboard’lar benzersiz bir seyir zevki ortaya koyuyor.


Dünyanın en prestijli yat kulüplerinden St. Francis Yacht Club ev sahipliğinde gerçekleşecek olan organizasyon, kiteboard dünya turu tarihindeki en büyük yarış organizasyonu olacak. Üç yarışlık bu dünya turunun ilk ayağı La Ventana, Meksika’da, geçtiğimiz Mart ayında gerçekleşti. Yarışlarda 43 kiteboard’cu mücadele etti.

 St. Francis Yacht Club ile Golden Gate Köprüsü arasında kalan City Front adlı bölümde gerçekleşecek olan yarışlar, şehir halkına adeta görsel bir şölen yaşatacak. Gold Cup’ın ikinci organizasyonu olacak olan yarış haftası, San Francisco’nun şimdiye kadar görmediği kadar hızlı ve başarılı kiteboard’cuları bir araya getirecek.

 kite- foil- gold-cup

San Francisco’nun ardından 2015 Foil Gold Cup dünya turu organizasyonu, Avustralya’ya geçecek. Avustralya’da yarışlar 8-13 Ekim tarihlerinde yapılacak.

 

 YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.