Satılık Tekneler

Kifaru Baby Tender
28.09.2015 Kifaru Baby Tender
2015 yılının başında yeni bir yat üretim grubu olarak oluşan Cantieri Navale Italia grubuna, Ağustos ayında katılan Kifaru markasının yeni modeli Kifaru Baby Tender, benzersiz güzelliği ile izleyenleri kendisine hayran bıraktı.

Kifaru-Baby-Tender

Kifaru markası, 2009 yılında Sarti Ailesi ve ünlü İtalyan futbol adamı Roberto Mancini tarafından yaratılmıştı. Marka olarak kuruluşunun hemen ardından Luca Dini tarafından tasarlanan, tamamıyla alüminyum ünlü 63′ Askari süperyatını denize indirmişlerdi. Kifaru markası, tasarımcı Luca Dini imzasını taşıyan 13 ila 24 metre arasında değişen boyutlarda tekne üretimine yeni grup altında devam ediyor.

Kifaru-Baby-Tender -1

İtalyan teknik adamı Roberto Mancini’nin de futbol ve modanın dışında bir tutkusu da yatlar. 2008'de Inter'den ayrılırken aldığı 16 milyon Euro tazminatı Kifaru 'nun ortağı olmak için şirkete yatırmıştı.
 roberto-mancini Roberto Mancini 19.5 metre uzunluğunda, tamamen alüminyum olan özel yatı ile Sardunya sahillerinde yılın pek çok döneminde görülmektedir.
.
Kuzey Batı İtalya’daki La Spezia kentinde üretim yapan Cantieri Navale Italia tersanesi, Kifaru markası teknelerin üretimini gerçekleştiriyordu. Markanın sahibi olduğu şirketin, Cantieri Navale Italia tersanesi tarafından satın alınması sonrasında Kifaru markası uluslararası arenada daha güçlenecek. 

Kifaru-Baby-Tender -2

İtalya merkezli Cantieri Navale Italia tersanesi, yeni modellerinin yanı sıra kısa gelecekte gruba eklemeyi düşündüğü yeni denizcilik markaları ile, dünya yat endüstrisinde adından çokça bahsettireceğe benziyor. İtalyan firma, uluslararası yatçılar ve deniz severlere çekici ve rekabetçi ürünler sunmayı hedefliyor.

Kifaru-Baby-Tender -3

Cantieri Navale Italia tersanesi, yeni modelleri 13 metre uzunluğundaki Kifaru Baby Tender ile ilk çıkartmasını Eylül ayında Cannes Yachting Festival’de yaptı. Meraklıların ve basın mensuplarının yaptıkları deniz testlerinden mükemmel sonuçlar alındı. 

Kifaru-Baby-Tender -4  Kifaru Baby Tender ile iyi başlangıç yapan Cantieri Navale Italia tersanesinin yeni model için hedefi, öncelikle tabii ki Avrupa pazarı. Ancak firma Cannes’da yakaladığı başarılı performans sonrasında Kifaru Baby Tender için, Kuzey Amerika ve Uzakdoğu pazarlarından da yüksek teknolojiye sahip ve tamamen isteğe bağlı üretilebilecek tekneye ilgiyi değerlendirecektir.

 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.