Satılık Tekneler

Kifaru Askari 657
24.02.2016 Kifaru Askari 657
Cantiere Navale Italia tersanesi, yeni konsepti Kifaru Askari 657 HT süperyatının detaylarını açıklamaya devam ediyor. 65 feet uzunluğunda ve yaklaşık 20 feet genişliğinde olacak Kifaru Askari 657’nin sıra dışı bir görünümü var. 

Kifaru-Askari-657

Megayat mimarı Luca Dini tarafından tasarlanan Kifaru Askari 657, alüminyum malzemeden üretilecek, open ve hard-top versiyonları bulunacak. Hard Top versiyonunda iç salon bir klima ile donatılacak. Süperyatta üç adet süit kamara, geniş bir mutfak ve iki mürettebat için konaklama imkanı olacak. Süper hızlı ekspres yatın maksimum hızının 45 knot, seyir hızının ise 35 knot civarında olması hesaplanıyor.

Kifaru-Askari-657-2

Cantiere Navale Italia tersanesi Kifaru Baby teknesinin başarısı sonrasında, 19,9 metre uzunluğunda ve 6 metre genişliğindeki Kifaru Askari 657 ile filosunu genişletiyor. 65 feet uzunluğundaki serinin, 43 feetten 90 feete kadar farklı boyuttaki kardeşlerinin de gelecekte açıklanacağı duyuruldu.

Kifaru-Askari-657-3

Dünyaca ünlü yat tasarımcısı Luca Dini’nin kaleminden çıkan ve tasarımcının karakteristik çizgilerini yansıtan Kifaru Askari 657'nin kaslı ve kusursuz gövdesi tamamen Peraluman 5083 H111 alüminyum malzemeden üretilecek ve arzuya göre yatın iç dekoru şekillendirilebilecek. 6 metre genişliğindeki Kifaru Askari 657, eşdeğer yatlara nazaran çok daha büyük yaşam alanları sunacak. Son derece güçlü olan itici gücünü 1.500 HP motorları sağlayacak ve yatı 45 knot hıza çıkartacak.

Kifaru-Askari-657-4 Kifaru-Askari-657-5

Cantiere Navale Italia tersanesinin kurucusu Nico Laude; “Bu yıl Cantiere Navale Italia olarak satın aldığımız Kifaru Yachts, Carrara’da yeni bir fabrika daha edindi. Böylece, İtalyan mükemmelliğini yansıtabileceği daha büyük boyuttaki tersaneler sınıfına katıldı. Bu seçimden dolayı biz büyük mutluluk duyduk. Demek istediğim, tercihimizi aşırı lüks ve çok kaliteli ürünleri tercih edecek ve en iyisini isteyeceklerden yana kullandık.” dedi.

Kifaru-Askari-657-6 Kifaru-Askari-657-7

Tersane tarafından yapılan açıklamada iç yerleşimin yat sahibi arzusuna göre şekillendirilebilecek olmasına karşın, taslak iç düzende ana güvertede bir büyük salon yer alıyor. Hard top modelinin salonu tamamen kapalı ve iç mekan gerçek bir doğal yaşam konforunu sağlayan havalandırma sistemi ile donatılmış durumda. Alt güvertelerde üç adet iki kişilik kamara ile yatın ön bölümünde de yat sahibi kamarası konumlanabiliyor. Yatta bir de hizmet yapacak iki mürettebat için bağımsız bir kamara bulunabilecek.YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.