Satılık Tekneler

Kerwin Naval Architects’den 50 metrelik süperyat 'Evolution'
26.10.2015 Kerwin Naval Architects’den 50 metrelik süperyat 'Evolution'
Henüz tasarım aşaması tamamlanan 50 metrelik süperyat projesi, Floridalı Kerwin Naval Architecs ile, Virgin Islands’dan Chy Yacht Design firmalarının ortak çalışması sonucu ortaya çıkarıldı. 50 metre boyundaki süperyat tasarımı, Trinity Yachts’ın mevcut gövdesi üzerine geliştirildi.Evolution’ ismi verilen yeni süperyat tasarımı, belirli potansiyel alıcılar için geliştirildi ve tamamlandı. Böylece buna benzer bir süperyat sahibi olmak isteyenler, 1 yıla yakın süren tasarım sürecini atlamış ve direkt üretim aşamasına girmiş olacak.

50 metre boyundaki bu süperyat tasarımında öne çıkan başlıca unsurlar; kıç tarafta konumlanan geniş ve hayli donanımlı beach house bölümü ve helikopter pisti.Florida’dan Lauderdale Marine Center’a taşınan Kerwin Naval Architecs, bu değişikliği yeni tasarımları tamamlanır tamamlanmaz gerçekleştirdi. 50 metrelik ‘Evolution’ adlı süperyat tasarımlarının yanında, firma 71 feet’lik bir katamaran, yerel bir marina için iskele düzeni ve bir kaç yat üreticisinin bitmemiş gövde tasarımları üzerinde de aktif olarak çalışıyor. 
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.