Satılık Tekneler

Ken Freivokh’dan Konsept Tasarım, Stiletto 107 M
23.02.2015 Ken Freivokh’dan Konsept Tasarım, Stiletto 107 M
Ken Freivokh, 145 metrelik gaz tribünlü tasarım Fortissimo’nun ardından yeni bir projeye imzasını attı. 107 metrelik yenilikçi tasarım Stiletto, Dubai Boat Show’da tanıtılacak.

Ken Freivokh’dan Konsept Tasarım, Stiletto 107 M

Ünlü yat tasarımcısı Ken Freivokh, 145 metre boyundaki modern tasarımını Fincantieri için yapmıştı. Modern ve yenilikçi çizgilere sahip olan yeni konsept tasarım Stiletto, Fortissimo’dan daha küçük. 107 metre boy uzunluğuna sahip modern süperyat Stiletto, yat üreticisi Oceanco için tasarlandı. Dubai Boat Show’da 3 Mart’tan itibaren Oceanco standında tanıtılacak olan konsept proje Stiletto'nun baş güvertesinde, devasa bir yüzme havuzu yer alıyor. Üzeri gölgeli olan bu yüzme havuzu bölümünün hemen ön tarafında da helikopter pisti konumlanıyor. Stiletto'nun genişliği 15.3 metreye kadar çıkıyor. Süperyat Stiletto tasarımının gövdesi çelik iken, üst yapısı aluminyumdan. 

Süperyat Stiletto'nun ayrı bir dış güverteye sahip olan master suitte şelale havuzu yer alıyor. Ek olarak iki ayrı misafir kabinine dönüşebilen bir VIP kamara bulunuyor. Bunların yanı sıra Stiletto'da altı adet misafir kabini de yer alıyor. 
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder