Satılık Tekneler

Filter
Selected
Yacht Type
Make
Corporation Details

KDE MARINE

KDE Şirketler Grubu tarafından 2005 yılında kurulan KDE Marin Denizcilik Turizm ve Tic. A.Ş. kısa bir süre içinde Türk denizcilik sektörünün öncü ve güvenilir firmalarının başlarında yerini almıştır. Faaliyetlerine dünyanın sınıfında en çok satan teknesi Amerikan Mac Gregor'un Türkiye Distribütörlüğünü alarak başlayan KDE Marin, 2007 Şubat ayından itibaren Amerika'nın en prestijli teknelerinin başlarında gelen Crownline teknelerinin Türkiye Distribütörü olmuştur.

2009 Aralık ayından itibaren dünyanın en büyük Trawler üreticisi olan Amerikan Mainship Trawler'ların Türkiye Yetkili Distribütörü olmuştur.

Her zaman müşteri memnuniyetini ve satış sonrası desteğini (Yedek parça, aksesuar ve servis) ön planda tutarak siz değerli deniz severlere en iyi ve en kaliteli hizmeti doğru fiyatlarla sunmayı ilke edinen KDE Marin, uluslararası platformda tecrübeli ekibi ile siz deniz severlere geniş ürün yelpazesiyle hizmet vermeye devam edecektir.

  • Contact Information
  • Makes
  • Brochure
  • Gallery
  • Video
  • Campaigns
Web site: www.kdemarine.com
Country Türkiye
City İstanbul
Phone 02164710831
Cell Phone 05325232870
Address Mimar Sinan Mah. Yedpa Bulvarı, Yedpa Ticaret Mrkz C Cad No RK1 34449 Ataşehir
Crowline

Crowline

At Crownline we began at the drawing board with a very simple concept, giving the customers what they want. Throughout the last 20 years we have designed and produced high quality boats through customer innovation. Live life, live CrownLine!

MainShip Trawler

MainShip Trawler

Mac Gregor

Mac Gregor

Mac Gregor 26M her kesime ve her keseye uygun, keyifli,guvenli yelken yapabileceginiz,denizlerin keyfini cikarabileceginiz bir teknedir. Performansı,güvenlik unsurları,kalitesi,kolaylığı ve pratikliği ile sizlere kullanım zevki ve güven verir.Kalite/Fiyat/Performans değerlendirmesindesahip olacağınız en efektifçözüm Mac Gregor 26M olacaktır.

Brochure available.
Video available.
Compare my selected
Command item
  
Ad No BaşlıkLocationDatePrice
No Records Found.
Equipment Ads
Command item
  
Ad No TitleLocationDatePrice
No Records Found