Satılık Tekneler

Katamaran Yat EGO
27.03.2017 Katamaran Yat EGO 34 metrelik çok gövdeli süperyat Quaranta’nın tasarımcısı Mauro Giamboi, 34 metrelik yeni bir katamaran gövdeli yat tasarladı. Konsept olarak tasarlanan yeni çok gövdeli yatın ismi EGO.

Katamaran Yat EGO

İtalyan spor otomobil tasarımlarından esinlenilerek ortaya çıkarılan yeni konsept, lüks yaşamın alışılagelmişin ötesinde bir biçimi olarak tasarlandı. 

Ultra verimli bir tasarım olan EGO; 12,8 metrelik genişliğini üç kat güvertede sunuyor. Alçak gönüllü gövde tasarımlarıyla dikkat çeken EGO, çok gövdeli olmasının verdiği avantajlarıyla öne çıkıyor. Yatın katamaran yapısını oluşturan ikiz gövdeleri, 1,6 metrelik su kesimiyle verimli profilini destekliyor. EGO, kompozit veya hafif aluminyum malzemeden üretilmek üzere tasarlanmış. 

Katamaran Yat EGO.

EGO’nun dikkat çeken lüks unsurlarının başında, kıç tarafındaki devasa yüzme platformu geliyor. 12 metrekarelik bir alan sunan yüzme platformu, seyir esnasında hidrolik sistemleri sayesinde kapatılabiliyor. 

Katamaran Yat EGO..

Yatın geniş iç mekanlarının başında, ana güvertede konumlandırılan 2 büyük kamara geliyor. Misafir kamaralarının kalanı iskele gövdede, mürettebat kamaraları ise sancak gövdede yer alıyor. 

Katamaran Yat EGO,

Katamaran gövdeli EGO, iki farklı itiş paketiyle tasarlandı. Her iki paketle de 30 knot üzeri süratlere erişilebiliyor. Katedebileceği menzil ise 3000 deniz mili. 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder