Satılık Tekneler

Katamaran Charley
23.02.2017 Katamaran Charley Echo Yachts, 46 metre uzunluğundaki katamaran destek gemisi Charley’yi piyasaya sürdü. 

Charley

Charley
katamaran destek gemisinin mühendislik projelerinde, gemi inşa mühendisi LoMocean firmasının imzasını ve mimari tarzını bulunuyor. 46 metrelik Charley, Avustralya'da yapılan en büyük kompozit reçine infüzyon tekne olarak da kayıtlarda yerini aldı. 

Charley.

Katamaranın amacı, Echo Yachts tersanesinde inşası halen devam eden ve 2018 yılının başında teslim edilmesi planlanan, 84 metre uzunluğundaki White Rabbit Golf yatı için bir destek gemisi olarak görev yapmak olacak.

Biit

Charley, katamaran destek yatında geniş konaklama ve eğlence alanları ile, tender servis tekneleri ve deniz oyuncaklar için geniş bir kapasite var. Ayrıca, motoryatın kıç tarafında özel olarak tasarlanmış ve mühendislik hesapları yapılmış, bir platform vasıtasıyla suya inip yükselen 12 metrelik karbon fiber, Biit adı verilen katamaran hizmet teknesi bulunuyor.

Charley... Charley,

Sertifikalı bir helikopter iniş kalkış pisti de bulunan destek teknesinde, dalış malzemelerinin depolanacağı bölümde güvenlik amaçlı dekompresyon odasına da yer verilmiş. Hatta, destek gemisinde batıklara dalış ve su altı araştırması yapabilmek için özel sonar ekipman da eklenmiş.
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.