Satılık Tekneler

Karina Yatçılık Bayilikler Vererek Hedef Büyütüyor
23.12.2014 Karina Yatçılık Bayilikler Vererek Hedef Büyütüyor
Merkezi İstanbul’da bulunan Karina Yatçılık, temsilcisi bulunduğu Jeanneau Motorboat ve Williams Jetboat markalarının satış hizmetlerini yürütmek üzere İzmir ve Antalya’da bayilik anlaşmaları yaptı. 

Karina Yatçılık Bayilikler Vererek Hedef Büyütüyor

İzmir’de bayilik anlaşması yapılan İzmir Özer Elektronik, 1986 yılında kurulmuş bir aile şirketi. Raymarine markasının İzmir merkezli olarak Kuzey Ege bölgesi satış ve teknik servis hizmetlerini yürüten firmanın İzmir ve Çeşme’de ofisleri var. Firma sahipleri Bora ve Volkan Özer kardeşler, bu bayilikle eş zamanlı olarak yepyeni Merry Fisher 855 Marlin tekneleriyle “Jeanneau Raymarine Fishing Team” i kurdular.  

Karina Yatçılık Bayilikler Vererek Hedef Büyütüyor

Antalya’da bayilik anlaşması yapılan Çöllü Deniz ve Yat Malzemeleri, Hüsnü Çöllü tarafından kurulduğu 1985 yılından bu yana, başta Antalya merkez mağazalarında olmak üzere Alanya, Manavgat, Finike, Kemer ve Kaş mağaza zinciriyle denizcilerin ihtiyacına yönelik geniş bir ürün gamında satış ve hizmet faaliyetlerini yürütüyor. Tekne, şişme bot, dıştan takma motor, tekne ekipmanları, jeneratör, deniz boyaları, dalış ve balık malzemeleri gibi birçok ürün satan firma, Antalya ve çevresinde çok saygın bir konuma sahip.

Bayilik kapsamında faaliyetlerine başlayan her iki firma, Jeanneau ana markası altında üretilen Leader, Velasco ve NC marka içten takma motor yatlarla, Merry Fisher ve Cap Camarat marka dıştan takma teknelerin satış ve satış sonrası hizmetlerini sürdürecekler. Aynı anlaşmayla, birçok yat üreticisi firmanın kullandığı Williams Jet Botlar da bayiler tarafından satışa sunulacak.

Karina Yatçılık Bayilikler Vererek Hedef Büyütüyor

Karina Yatçılık ortaklarından Murat Soydaş, her iki firmanın Karina ile uyumlu çalışma prensipleri, bulundukları pazarlarda sürdürdükleri mevcut faaliyetlerindeki başarıları ile saygınlıkları sayesinde, uyumlu ve kazanımlı iş birliklerine girdiklerine inandıklarını belirtti. Soydaş ayrıca; “Farklı bölgelerde yeni bayi arayışlarımızı sürdürüyoruz. Birlikte çalışacağımız yeni iş ortaklarımız sayesinde, daha güçlü bir takım olmayı ve denizcilik sektöründe ileriye dönük daha büyük hedeflere yönelmeyi planlıyoruz” dedi.

Karina Yatçılık Bayilikler Vererek Hedef Büyütüyor
 
Kaynak :http://www.karina.com.tr/


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.