Satılık Tekneler

Karayipler’de 30’dan Fazla Süperyat Kapışmaya Hazır
26.01.2016 Karayipler’de 30’dan Fazla Süperyat Kapışmaya Hazır
Loro Piana Caribbean Superyacht Regatta adı altındaki, süperyat sezonunun ilk ve en önemli yarış organizasyonunda, kayıtlar bu hafta kapanıyor. 30’dan fazla yelkenli süperyatın katılması beklenen yarışlar, Yacht Club Costa Smeralda ev sahipliğinde gerçekleşecek. 9-12 Mart tarihleri arasında British Virgin Gorda Adaları’nda yapılacak olan yarışlar, dünyaca ünlü yat kulübünün 2016 sezon açılışı niteliğini taşıyor.

Loro Piana Caribbean Superyacht Regatta

Şimdiden yirmiden fazla yelkenli süperyatın kayıt verdiği yarışlar, muazzam sahil parkurlarında organize edilecek. Yarış haftası boyunca 18-20 knot aralığında esen stabil ticaret rüzgarları bekleniyor. 

Loro Piana Caribbean Superyacht Regatta-2

Yarış haftasında 2014 şampiyonu 34 metrelik Nilaya, 2015 şampiyonu Perini Navi’nin hızlı yelkenlisi P2’nin yanı sıra, yarışların daha önce Porto Cervo ayağı galibi 46 metrelik, Dubois tasarımı Ganesha gibi iddialı yelkenliler yer alacak. Bunlarla birlikte start hattında, yine favorilerden 33 metrelik Vitters yapımı Inoui ve filonun en büyüğü 66,7 metrelik Hetairos’da yerini alacak. Bu tecrübeli ekipler haricinde, filoya yeni katılan 45 metrelik Perini Navi yapımı Clan VIII, Swan 90 Odin ve 46 metrelik Unfurled, dişli rakipleriyle Karayip sularında ilk defa mücadele vercek.
 
 
 
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.