Satılık Tekneler

Kalamış Yelken Kulübü Başkanı, Emin Ali Sipahi Oldu
12.04.2016 Kalamış Yelken Kulübü Başkanı, Emin Ali Sipahi Oldu
İstanbul’un en eski yelken kulüplerinden birisi olan Kalamış Yelken Kulübü’nde, 27 Mart 2016 Pazar günü gerçekleşen Olağanüstü Genel Kurul’da yeni yönetim kurulu ve diğer görevliler belirlendi.

emin-ali-sipahi

Sahibi olduğu Easy Tiger yelkenlisi ile yıllardır yelken yarışlarına katılan Emin Ali Sipahi kulüp başkanı olurken, komodorluk görevini Şükrü Sanus üstlendi. Ünlü rallici Ali Sipahi’nin oğlu olan ve uzun yıllar otomobil sporları ile ilgilenen Emin Ali Sipahi, son yıllarda yelken sporuna ilgi sarmıştı.

Kalamış Yelken Kulübü’nün son birkaç dönem kulüp başkanlığını yürüten Mehmet Atay’ın “işlerinin yoğunluğu” nedeniyle görevinden ayrılmak istemesi üzerine, kulüp 27 Mart tarihinde Olağanüstü Genel Kurul’a gitti. Bir anlamda “Bayrak değişimi” anlamına gelen Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı’nda yapılan seçimle, Emin Ali Sipahi başkanlık görevine getirilirken, eski başkan Mehmet Atay yeni yönetimde genel sekreter olarak görev üstlendi.

Easy Tiger-yelkenli

Şükrü Sanus’un komodor, Ali San’ın muhasip üye, Serhad Çiftçi’nin de yönetim kurulu üyesi olduğu Kalamış Yelken Kulübü’nde yeni Yönetim Kurulu şu isimlerden oluşuyor:

Emin Ali Sipahi (Başkan)
Mehmet Atay (Genel Sekreter)
Ali San (Muhasip Üye )
Ahmet Atay (Veznedar)
Serhad Çiftçi (Üye)
Mustafa Doralp (Üye)
Esin Şahinbozkır (Üye)
Şükrü Sanus (Komodor)

Eski Başkan Mehmet Atay’ın yanı sıra, KYK’nın yine eski başkanlarından Esin Şahinbozkır’ın da “üye” sıfatıyla yeni yönetimde yer alması, Emin Ali Sipahi başkanlığındaki yeni yönetime verilen desteğin dikkat çekici bir göstergesi. Okan Akdağ ise koordinatör olarak eski görevini sürdürecek.

www.turksail.comYASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder