Satılık Tekneler

Jruiter Tinnie 10
14.11.2016 Jruiter Tinnie 10 Jruiter Tinnie 10 teknesi, çarpıcı bir geometrik oranlı örnek olarak karşımıza çıkıyor. Tam ölçüleri ile bir ikizkenar üçgen formdaki tekneye baktığınızda, yan yana duran iki simetrik teknenin yan yana geldiğini düşünüyorsunuz. Tasarımcı Joey Ruiter, bir kaç ay önce kar aracını yeniden keşfetmiş ve geleneksel buggy aracı yeniden tasarlamıştı. Şimdi ise, yenilikçi formuyla bir deniz aracı ile karşımızda.

Jruiter Tinnie 10

Kalın, ancak hafif toz sıkıştırma alüminyumdan yapılmış ilginç görünümlü deniz aracı sadece 79 kg. (173 lbs). Zaten yenilikçi bir tasarıma sahip olan deniz aracı, daha fazla şıklık katan doğal meşe ahşap döşemesi ile de göz alıyor. Jruiter Tinnie 10'a 6 HP gücündeki 4 zamanlı motor veya bir elektrikli motor takılabilecek. Teknelerinden uzak zaman geçiremeyecek olan iki yetişkin için, maksimum konforu sağlayacak Xorel kaplı koltuklar ile birlikte geliyor. Deniz ve göl manzarasının keyfini sürecekler için ise konfordan taviz verilmemiş.

Jruiter Tinnie 10.

Tasarımcı Joey Ruiter’in vizyonu biraz size tuhaf gelebilir. Ancak kendisinin düşüncesi, daha düşük bütçeli ve ilgi çekici, tamamen yepyeni bir yarış sınıfını yaratmaktı. İkiz kenar üçgen formu üzerine inşa edilen tekne, mükemmel bir simetriye sahip bulunuyor. Bu sayede, güçlü, şık ve herkesin dikkatini çekecek özellikleri bünyesinde taşıyor. Joey Ruiter’in bu ilginç görünümlü, 3 m x 1.9 m x 0.4 m ölçülerindeki tekneyi üreteceğini umuyoruz. Bir gölde veya sakin bir koyda demirdeyken, deniz keyfini sürmek için dikkatleri üzerinde toplayacağından hiç şüphemiz yok.

Jruiter Tinnie 10..

Düşük enerji ihtiyacı ile, çevreci koşulları en üst düzeydeki koruma altındaki yerlerde güvenle kullanılabilecek. Tasarımcı Joey Ruiter’in ufak tefek, minnacık anlamında “Tinnie Boat” adını verdiği, iki teknenin bir araya gelmiş hissi veren Jruiter Tinnie 10'u motoru ile birlikte bir kişi kolaylıkla karaya çekebilecek.

Jruiter Tinnie 10...

Joey Ruiter yeni tasarımı ile ilgili olarak; “Bu tasarımın ilk baştaki düşüncesi, basit bir dingi yarış teknesi yapmaktı. Küçük kasabalarda düzenlenen, kendi yaşayanları arasında heyecan yaşamak isteyen ve bu işi küçük bütçelerle yapacaklara seçenek sunmaktı. İnanıyorum ki, yeni tekne onlara güzel bir fırsat olacaktır.” dedi.


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.