Satılık Tekneler

JQB Design'ın Yeni Projesi
27.03.2017 JQB Design'ın Yeni Projesi JQB Design firmasının baş tasarımcısı olan Michael Givens, 90 metrelik, yeni üç güverteli süperyat konseptini geçtiğimiz günlerde tanıttı. Dünyanın en büyük kaşif yatı olan Octopus projesinin de arkasındaki tasarım ofisinden çıkan yeni konsept; bir yandan öncelikle günümüz otomotiv dünyasından esinlenilmiş ve güçlü üslup unsurlarına sahip, diğer yandan da her zaman güzelliğini sürdüreceği hissini veriyor.

JQB Design

JQB Design’ın yeni 90 metre uzunluğundaki hibrit yat konseptinin dengeli tasarımı, keskin gözler tarafından kolayca algılanıyor. Mükemmel bir görsellikle, ön güverte ile üst güverte arasında bağlantı sağlanmış. Bu ana çizginin üstünde, metalik gümüş aksamlarla bezenmiş, açık beyaz renkte boyanmış alçak profilli bir üst yapı oturtulmuş. Demirdeyken, ön pruva genişliği bir helikopter iniş kalkış pisti olarak kullanılabiliyor.

Ana güvertede tabandan tavana pencereler, bir kat yukarıda bulunan ana süit kamarayı çevreleyen panoramik manzarasıyla birlikte, dünyanın en lüks rezidanslarında birinci sınıf bir konutta sahip olunabilecek yaşam alanlarında, mükemmel deniz manzarası sunuyor. 

JQB Design.

Yyatın en geniş yeri 14 metreyi bulacak ve su kesimi 4 metreyi bulacak. Yatta hibrit - dizel elektrik enerji ünitesi bulunacak ve gücünü pervanelere, Azipod kuyruklar veya konvansiyonel şaft ile aktaracak. Yatın ihtiyacı olacak tüm konaklama enerjisi ise, çok gelişmiş bir batarya ünitesinde depolanacak ve dizel motorlara çalışmadan demirde kalınabilecek.

 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder