Satılık Tekneler

JFA Yachts'tan 26 metrelik katamaran Privilege S8
13.01.2016 JFA Yachts'tan 26 metrelik katamaran Privilege S8
Kız kardeşi WindQuest’in başarısının ardından Long Island’ın Privilege S8 katamaranı için bir anlaşma daha imzalandı. Fransız üretici JFA Yachts, WindQuest’i 2014’te suya indirmişti. 

Privilege S8
 
JFA’nın yapımına en kısa zamanda başlayacağı 26,25 metrelik yelkenli katamaran Privilege S8’in, önceki model WindQuest’den farklı nitelikleri olacak. Bu farkların başlıcaları, tamamen yeniden tasarlanan iç düzen ve hard top tavanıyla, istenildiğinde etrafının da kapanması sayesinde korunaklı flybridge’i olacak. Yeni Privilege S8, bu sayede daha soğuk iklimlerde de kullanılabilecek. 

WindQuest
 
Tam genişlikte bir tekne sahibi kamarasıyla tasarlanan Privilege S8 katamaran, bu kamarasında aynı zamanda 180 derecelik görüş açısı ve özel güverte alanına da sahip olacak. Diğer iki misafir kamarası ise, sancak kıç kısımda yer alacak. Kıç tarafta misafir kamaralarına ek olarak, üç yataklı bir çocuk kamarası da tasarlandı. Katamaranda aynı zamanda 4 kişilik tayfa konaklama kapasitesi de var.
 
Yeni katamaranın tanıtımı ve tüm diğer detayları, 23-31 Ocak tarihleri arasında gerçekleşecek olan Boot Düsseldorf’da meraklılarıyla paylaşılacak.
 
 
 
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder