Satılık Tekneler

JFA Yachts'dan yeni katamaran
04.04.2014 JFA Yachts'dan yeni katamaran

JFA Yachts'dan yeni katamaran

JFA Yachts, yeni serisi Long Island'ın ilk katamaranı Long Island 85'i suya indirdi. 26.25 metre boyundaki katamaran gövdeli yelkenli La Rochelle'un mühendisi Marc Lombard tarafından tasarlandı. Yarı özelleştirilebilir model serisi olacak olan Long Island, 85'ten sonra başka boyutlardaki tasarımlarla da piyasada yer alacak.

JFA Yachts'dan yeni katamaranJFA Yachts'dan yeni katamaran

Katamaranın gövde kısmı aluminyumdan üretildi. Teknenin üst yapısı ise kompozit. Long Island 85'in master kabini ana güvertesinin ön tarafında yer alıyor. Benzersiz iç düzeninin sağladığı bu master kabin konumu sayesinde master yatak odasında muhteşem bir panaromik görüş açısı mevcut. Ek olarak master kabinin ön kısmındaki fileye direkt olarak ulaşılabiliyor. Ana güvertenin kıç tarafında ise 360 derecelik görüş açısı sunan ana salon konumlanıyor. Salonda yemek bölümünün yanı sıra bar ve dümen kısmı yer alıyor.

Sancak gövdesinin içinde misafir kabini var. Misafir kabininin yanında tekne sahibinin ofisi ve ana banyosu. İskele gövdenin içinde ise diğer misafir kabini, mutfak ve iki adet personel kabini konumlanmış.

JFA Yachts'dan yeni katamaranJFA Yachts'dan yeni katamaran

Teknik özellikler:

Lenght

26,38m

Length Water Line

25,07 m

Beam

11,93 m

Draft

2,5 m

Airdraft

38,2 m

Displacement

60 tons light

Owner and guest capacity

6 pers

Crew capacity

4 pers

Engine

2 x 380 Hp Yanmar

Genset

2 x 27 kW Onan

Sails upwind

370 m2

Sails downwind

485 m2


http://www.jfa-yachts.com/YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.