Satılık Tekneler

Jetsetter’ın Lansmanı ABD’de Yapıldı
06.04.2017 Jetsetter’ın Lansmanı ABD’de Yapıldı Gran Turismo Transatlantic (GTT) yatlarının Dynamiq ailesinin ilk ferdi lanse edildi. Jetsetter model isimli 39 metrelik yatın ABD lansmanı, 32. Palm Beach Uluslararası Yat Fuarı’nda yapıldı. 

Jetsetter

Çok daha büyük yatlarda karşımıza çıkacak cömert tavan yüksekliğiyle dikkat çeken Jetsetter, 120 metrekarelik güneş güvertesi ve 1500 litre kapasiteli jakuzzi’siyle fark yaratıyor. 

Sınıfında üst seviye performans rakamlarına sahip olduğu belirtilen Jetsetter, 20 knot üzeri süratlere rahatlıkla erişebiliyor. Menzili ise 3 bin deniz mili. Sadece 1,8 metrelik su kesimiyle sığ sularda seyir yapmaya elverişli bir yat. 

Jetsetter.

Teknik olarak da hayli yenilikçi bir süperyat olan Jetsetter, CRP pod itiş sistemlerine sahip. İtiş verimliliği ve düşük gürültü değerleri sayesinde, yatın RINA Konfor Sınıfı notasyonu bulunuyor. Ek olarak verimliliği ve düşük emisyon rakamlarıyla da, Jetsetter’ın RINA Green Plus notasyonu da var.
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.