Satılık Tekneler

Jeanneau'dan 3 Yeni Model Yelkenli
14.07.2016 Jeanneau'dan 3 Yeni Model Yelkenli Jeanneau, önümüzdeki sonbahar aylarında düzenlenecek olan tekne fuarlarında üç yeni model yelkenlisini sunmak için hazır durumda. İki modeli yine tüm dikkatli gözlerin üzerine kilitleneceği, Jeanneau Yachts’ın kendisinden bahsettireceği modeller, üçüncüsü ise daha küçük ve daha saldırgan bi model.

Jeanneau 51

Tersanenin başarılı Jeanneau 64 ve 54 modelleri sonrasında, şimdi de Jeanneau 51 modeli piyasaya sunuluyor. Daha küçük bir yelkenli olmasına rağmen büyük yatlardakine benzer lüks, konfor ve manevra kabiliyetine sahip.
Yelkenli, tekne hacimleri ve yaşam alanları ile şaşırtıyor. Kokpit düzenlemesinin rahatlığı, oturma grubunun çok yönlü konforlu çözümleri benzersiz.

Jeanneau 51-2

Yeni Jeanneau 58 modeli, yenilenen iç dekorasyonu ile Jeanneau 57’nin yerini alacak. Yelkenlinin tasarımcısı Andrew Winch, tüm Jeanneau Yachts serisinin standart hale getirileceği 2017 öncesinde, yelkenlinin malzemelerini ve detaylarını yeniden şekillendirdi. Yeni tertibat ve ahşap malzemeler doğal yerine açık meşe kullanılırken, döşemelerde koyu meşe kullanıldı.

Jeanneau 51-3

Üçüncü yelkenli ilgili ilk gelen haberler, onun bir yarış yelkenlisi olacağı yönünde. Sun Fast 3200 R2 yelkenlisi, İlk kez 2008 yılında tanıtıldığında  eğlenceli, çok pahalı olmayan Open 60’ın bir minyatürü denilebilecek, offshore yelken yarışlarına uygun, tek yelkenci ile veya azaltılmış mürettebat ile kullanılabilecek tekne idi. Şimdi ise, bu model yenilenmiş açık bir kokpite sahip. Hatta kıyı yarışlarında bile daha verimli ve konforlu. Yelkenlinin daha hızlı ve daha güçlü karbon direği 40 cm. daha uzun ve optimize edilmiş IRC salması olabilir.

Jeanneau 58 Jeanneau 58-2

Yeni modeller ile ilgili ilerleyen günlerde daha fazla bilgileri, yatvitrini.com okuyucuları ile paylaşmaya devam edeceğiz. Jeanneau Yachts’ın ürün gamı büyümeye devam ediyor. Halen tersanenin 4 farklı yelkenli yat serisi bulunuyor, bunlar ; Jeanneau Yacht, Sun Fast, Sun Odyssey, Sun Odyssey DS. Tersane 14 farklı modelde ve 40 farklı versiyonda yelkenli üretmeye devam ediyor. 

Sun Fast 3200 R2

Jeanneau Yachts tüm modellerinin yeniden şekillendirilmesi çalışmalarında, tasarımcılar Philippe Briand ve Andrew Winch ile birlikte çalışmaya devam ediyorlar.YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder