Satılık Tekneler

Jeanneau Sun Odyssey 54DS
10.11.2014 Jeanneau Sun Odyssey 54DS
Jeanneau Sun Odyssey 54DS, dünyada kendini kanıtlamış ve yelkenli yat pazarında önemli yeri olan bir tekne. İlk defa 12 yıl önce piyasaya çıkan Jeanneau’nun Sun Odyssey 54DS (Deck Saloon) modeli, Jeanneau filosunun ‘amiral gemisi’ sıfatını taşıyordu. 

Farklı kokpit yapısı, güvertenin ve kıç tarafın yuvarlanan çizgileri Sun Odyssey 54DS’i diğerlerinden ayıran belirgin özellikler arasında. 2002’den 2009’a kadar, 7 yıl boyunca üretilmiş olması da başarısının ve değerinin kanıtı olarak göze çarpıyor. 

Jeanneau Sun Odyssey 54DS

Sun Odyssey 54DS, performans alanında Jacques Fauroux, konfor ve şıklık alanında ise Vitorrio Garroni’nin imzalarını taşıyor. Teknenin kıçtan girişi oldukça etkileyici. Benzersiz kıç tasarımında yüzme platformu, yine etkileyici görünüme sahip kokpit kısmına açılıyor. Baş tarafa doğru ilerledikçe geniş ve oldukça tatmin edici boş alanların olduğu güverte ferah bir his uyandırıyor. 

Üç gurcatalı arması, büyük ana yelkeni tutuyor. İsteğe göre ana yelkenin, in-mast furling (direğin içine sarılan) sistem opsiyonu da var. Elektrikli vinçler sayesinde büyük ve kuvvetli balonun kontrolü oldukça kolay. 

Jeanneau Sun Odyssey 54DS

İç düzeninde 5 farklı opsiyon mevcut. Bu opsiyonlarda 3 ile 5 kabin sayısı arasında değişiyor. Maksimum yatak kapasitesini barındıran versiyonunda, 12 kişi gece konaklayabiliyor. Kiralama amacıyla kullanılan modellerde, iç yaşam alanından izole halde personel kabini baş tarafta konumlanıyor. 

Jeanneau Sun Odyssey 54DS’de standart olarak 100 beygir Yanmar motor kullanılıyor. Orijinal yakıt deposu 400 litre. 
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder