Satılık Tekneler

Jeanneau Sun Odyssey 349
15.11.2013

Sun Odyssey  349, kusursuz çizgileri, cömert iç alanları ve davetkar kokpiti ile Jeanneau ürün portföyündeki yerini almaya hazırlanıyor. Sun Odyssey serisinin karakteristiklerine bağlı kalarak, performans, konfor ve emniyetin mükemmel kombinasyonunu sizlere sunacaktır. İster kokpit ister dümen mahallinde olsun, demirdeyken ya da seyirdeyken, bu denize elverişli ve kolay kumanda edilen yelkenlinin tüm rahatlıklarının tadını çıkartacaksınız.

Jeanneau Sun Odyssey 349

Günlük rutinlikten kurtulup ailece seyre çıkmanın eşsiz keyfini yaşayabileceğiniz bir tekne. İki ya da üç kabin seçenekleri, ferah salonu ve oldukça işlevsel mutfağı ile, Sun Odyssey 349, oldukça iyi düşünülerek tasarlandığını gözler önüne seriyor. Yüksek kalitedeki ahşap işçiliği inanılmaz derecede aydınlık iç alanları daha da çarpıcı hale getiriyor.

Jeanneau Sun Odyssey 349

Marc Lombard kaleminden çıkan Sun Odyssey 349, Sun Odyssey serisindeki diğer teknelerde olduğu gibi çeneli gövde yapısına sahiptir. Çeneli gövde tekne stabilitesini ve emniyetini arttıran bir faktördür. Teknenin daha iyi performans göstermesini sağlar. Çocuklarınız ve ailenizle emniyet içinde rahatlıkla kullanabileceğiniz harika bir tekne modeli.

Jeanneau Sun Odyssey 349

Ayrıca yine çift dümen tasarımı sizlerin teknenin bayılmasına göre rüzgar altı ve rüzgar üstünde pozisyon belirlemeniz ve görüş açınızı rahatlıkla sağlamanız bakımından oldukça kolaylık sağlayan diğer bir özelliktir. Aralık ayında Paris Boat Show’da deniz severlerin beğenisine sunulması planlanmaktadır.

Teknik Özellikler:

TAM BOY:

10,34 m

GÖVDE BOYU

9,97 m

SU HATTI BOYU

9,40 m

EN

3,44 m

SU ÇEKİMİ

1,98 m

DEPLASMAN

5350 Kg

MOTOR

Yanmar 21 HP

YAKIT KAPASİTESİ

130 L Lt

SU KAPASİTESİ

206 L Lt

KABİN

2 / 3

CE KATEGORİSİ

A6

TASARIM

Marc Lombard

YIL

2014www.topleisure.net
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder