Satılık Tekneler

Jeanneau Leader 46
15.07.2015 Jeanneau Leader 46

Motoryat ve yelkenli tekne serisini sürekli geliştiren Jeanneau, yaklaşan sonbahar fuarlarında gururla karşımıza çıkaracağı yeni modellerini duyurdu.

Jeanneau-Leader-46

Fransız firması Jeanneau, 2016 yılı model motoryat gamının yeni modellerinin başını çeken Jeanneau Leader 46'nın yanında, yeni Merry Fisher ve Cap Camarat modellerinin tanıtımını yaptı.

Jeanneau-Leader-46-1

2016 sezonunda, sektörün heyecanla detaylarını öğrenmek istediği Jeanneau Leader 46’da dahil,denizlerde göreceğimiz üç yeni motoryatın detayları Jeanneau tarafından basın ile paylaşıldı.

Jeanneau-Leader-46-2

Jeanneau, kendi sınıfının amiral gemisi olacak olan Jeanneau Leader 46 ile, aynı sınıfta tanımlanabilecek Leader 36 ve Leader 40 ile birlikte sınıfında ürün gamını genişletmiş oluyor.

Motor seçenekleri arasında çift 400 HP Volvo Penta D6 ve IPS 500 veya IPS 600 bulunuyor.

Jeanneau-Leader-46-3 Jeanneau-Leader-46-4
Jeanneau-Leader-46-5 Jeanneau-Leader-46-6

Ana güvertede bir kokpit ile aynı seviyede salon bulunuyor. Salonda U şekilli bir koltuk iskele tarafına konumlandırılmış. 
Ana güvertenin altında, yatın tüm burun bölümünü kullanacak master kabin ve bir çift kişilik VIP kamara bulunuyor. Ayrıca, bir de tek kişilik kamara alt güvertede yer alıyor. İskele tarafındaki tek kişilik kamara ise istenildiğinde alt kat salonu da olabiliyor. Alt güvertedeki mutfak bölümü de sancak tarafında.

Jeanneau Leader 46 teknesinin gemi inşa mühendisliği Jernej ve Japec Jakopin, iç dekorasyon tasarımı ise Garroni Design tarafından yapılmış.

Fransa’nın Nantes kentindeki Jeanneau, 2016 yılında satışta olacak yeni modelleri ve modellerin en erken ne zaman müşterilerine teslim edileceği konusunda henüz bir açıklama yapmadı. Ancak Jeanneau Leader 46 ile birlikte, yeni modeller Merry Fisher ve Cap Camarat 10.5 WA’nın zamanında denizde olacağı söylendi.


www.jeanneau.com

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.