Satılık Tekneler

Jeanneau İstanbul günleri haftasonu başlıyor
14.04.2014 Jeanneau İstanbul günleri haftasonu başlıyor

Jeanneau İstanbul günleri haftasonu başlıyor

ERGO Sigortanın
büyük desteğiyle bir ritüel haline gelen ve bu yıl üçüncüsü düzenlenecek olan Jeanneau günleri, bu sene Ege sahilleri yerine İstanbul Kalamış Marina’da deniz severleri bir araya topluyor. Firma yetklisi Emrah Ayhan bey yapılacak olan organizasyonu aşağidaki gibi özetliyor. "18-19-20 Nisan tarihlerinde gerçekleşecek bu geleneksel etkinlikte Jeanneau severleri gün boyu müzik eşliğinde sunacağımız ikramlar ile ağırlamaktan mutluluk duyacağız".

Jeanneau İstanbul günleri haftasonu başlıyorJeanneau İstanbul günleri haftasonu başlıyor
Geçen sene gerçekleştirilen organizasyondaki görüntüler


Jeanneau Yachts serisinin kraliçesi Jeanneau 57, Deck Salon serisinin en sevilen modeli Sun Odyssey 44 DS ve Sun Odyssey sersinin geniş alanları ve rahatlığıyla tekne severlerin gönlünü çalan Sun Odyssey 469 ve Sun Odyssey 439 konuklarımızın ziyaretine Ergo Ana Sponsorluğundaki Jeanneau İstanbul Günleri boyunca açık olacak.


Jeanneau İstanbul günleri haftasonu başlıyor

Konuklarımız bir yandan yeni modellerimiz ve mevcut modellerdeki yenilikleri öğrenirken bir yandan teknesini bu sezona isteyen deniz severler sezona teslim tekneler ile ilgili detaylı bilgi alabilecekler ve yine Jeanneau Günlerine özel fiyat avantajlarından yararlanabileceklerdir. Sponsorlarımızdan Yapı Kredi Leasing, bu aktiviteye özel belirledikleri oranları ve özel ödeme planlarını leasing imkanlarından yararlanmak isteyen müşterilerimize sunacak.

Ayrıca çözüm ortaklarımızdan Cenk Tekkaya Yelken Okulunun bize özel düzenlediği çeşitli kısa süreli eğitim paketleri ziyaretçilerimiz arasından yapılacak çekilişle altı şanslı deniz severin olacak.

Jeanneau İstanbul günleri haftasonu başlıyor

19 Nisan Cumartesi saat 15.00 ile 17.00 arasında, konuklarımızla deniz kokulu sohbetler yapacağımız, ziyaretçilerimizin haftanın stresini atmalarına biraz olsun yardımcı olacak bir kokteyl etkinliğimiz bulunmaktadır.

18-20 Nisan tarihlerinde Jeanneau fabrikası İhracat Müdürü Michel François bizimle birlikte olacak ve konuklarımıza yeni amiral gemimiz Jeanneau 64 ve diğer yeni modellerimizle ilgili bilgiler verecektir. 

Jeanneau Günlerine katılan yarış severler, denizlerde boy göstermeye başlayan ve ilk ısınma yarışı La Trinité’de düzenlenen Spring Series’de güçlü rakiplerine rağmen birinciliği almayı başaran, Jeanneau Sun Fast serisinin yeni modeli Sun Fast 3600’ün Türkiye’ye gelecek ilk teknesi ile ilgili kaçırılmayacak teklifleri yakalama şansını elde edecek.

Jeanneau İstanbul günleri haftasonu başlıyor

Pazar gününe sıcak sohbetlerle başlamak isteyen tekne severleri de Pazar günü sabah kahvesine bekliyoruz.Diğer bir çözüm ortağımız  Yacht Türkiye dergisi ekibi de Jeanneau Günleri boyunca bizlerle birlikte olacaktır.

Özet olarak etkinlik programımız şöyledir:

18 Nisan 2014, Cuma

12:00 - 19:00

Tekne ziyaretleri ve tanıtım faaliyetleri

19 Nisan 2014, Cumartesi

10:30 - 19:00

Tekne ziyaretleri ve tanıtım faaliyetleri

15:00 - 17:00

Kokteyl

20 Nisan 2014, Pazar

10:00 - 12:00

Sabah Kahvesi, Denizcilik Sohbetleri

10:00 - 19:00

Tekne ziyaretleri ve tanıtım faaliyetleriwww.topleisure.net


 
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 

****

Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder