Satılık Tekneler

Jeanneau 64
11.09.2013 Jeanneau 64

Fransız yat üreticisi Jeanneau, şu an düzenlenmekte olan Cannes bot show'da 2014 nisan ayında suya indirecegi yeni modeli 64'ü duyurdu. Tasarımı Jeanneau 53 ve 57'nin de tasarımını yapmış olan Philippe Briand'a ait. Briand aynı zamanda Superyat Mari-Cha III ve Maria Cha IV'ün de designı'nı üstlenmiş idi. Jeanneau 64'ün iç tasarımı ise Andrew Winch tarafından tasarlandı.

Jeanneau 64, yelkenli modellerinin en büyüğü olarak filonun amiral gemisi olucak. Briand teknenin havuzluğunu oldukça büyük tutarak komforu ve yaşam alanını güvertede üzerinde çok rahat kılmış. Teknede kullanılacak olan 180 hp gücündeki motor ve 2 adet bow thruster ile performans ve kullanım kolaylığı ön planda tutulmuş.

Jeanneau 64

Master kabin isteğe bağlı olarak baş veya kıç tarafa konumlanabilmekte, diger VIP misafir kabinlerinde'de master kabinde olduğu gibi kendine ait duş ve elektirikli tuvaletler bulunmakta ve kıyafetler için oldukça geniş dolaplar konumlandırılmış. Mutfak alanında paslanmaz çelik buzdolabı, mikrodalga fırın, bulaşık makinası ve çamaşır makinası yer alıyor.

Jeanneau 64 Jeanneau 64

Jeanneau 64'de kullanılacak olan iç ve güvertede bulunan ahşap, kumaş ve deri tamamen isteğe bağlı olarak bir çok seçenek içinden müsterileri tarafından özel olarak seçilebilmekte. Teknenin yelken alanları ve diğer teknik özellikleri ile ilgili şu an için herhangi bir bilgi olmadığı için ilerleyen zamanda bu bilgileride paylaşıyor olacağız.

Jeanneau 64


http://www.jeanneau.comYASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.