Satılık Tekneler

James Bond Hayranının Yat Koleksiyonu
24.06.2016 James Bond Hayranının Yat Koleksiyonu
Dünyanın önde gelen zenginlerinden John Staluppi, gerçek bir James Bond hayranı. Hatırı sayılır bir yatçı olan John Staluppi’nin bu hayranlığı, sahip olduğu süperyat koleksiyonundan da ayrıca anlaşılıyor. Şimdiye kadar 18 yat sahibi olan Staluppi’nin, aynı zamanda gelire de dönüştürdüğü yatlarının tümünün ismi James Bond filmlerinden alıntılanmış.Staluppi’nin son gözdesi ‘Diamonds Are Forever’ tam anlamıyla bir 007 megayatı. Süperyatlarını kullanmadığı zamanlarda kiralayarak değerlendiren işadamı, Diamonds Are Forever’ı da charter listelerine veriyor. Diamonds Are Forever, güvertesine adım atıldığı andan itibaren baş tarafından kıç tarafına kadar donatılan şık unsurlarla nefes kesiyor. Kiraladığınız takdirde, dünyanın en prestijli yat limanlarından St. Tropez’den St. Barths’a kadar tüm gözlerin üzerinizde olacağı kesin.

Diamonds Are Forever

Amerikan otomotiv ticareti ‘kralı’ olan işadamı John Staluppi, 007 James Bond filmlerinden alıntılayarak isim verdiği yatlarından ‘Octopussy’, ‘Moonraker’, ‘Thunderball’ ve ‘The World is Not Enough’ın halihazırda sahibi. Gerçek hayatta Staluppi; Majestelerinin hizmetinde olan gizli servis tarafında değil, daha ziyade Bond’un hedef listesinde yer alan taraftaki kişiliğiyle dikkat çekiyor. FBI, 1990’da Staluppi’yi Colombo mafya ailesinin bir üyesi olarak etiketlemiş, ancak sonrasında Staluppi kazandığı gücü ve muazzam servetiyle birlikte ilgi alanları ve yardımseverliğiyle öne çıkan bir iş adamı olarak anılmaya başlamış.

Diamonds Are Forever-2

Dünyaca ünlü yat üreticisi Benetti’yle yakın ilişkileri olan Staluppi, James Bond tarzındaki megayatı Diamonds Are Forever’ı, Benetti Yachts tersanesinde inşa ettirdi. Megayat, muazzam açık alanlar, ultra lüks donanımlar ve en kaliteli mobilyalar ile charter beklentilerini fazlasıyla karşılıyor. 1. sınıf profesyonel mürettebat ve en yüksek seviyede kişisel güvenlik, Diamonds Are Forever’ın charter hizmetleri dahilindedir.

Diamonds Are Forever-3

Toplamda 6 adet VIP kamaraya sahip olan megayatın, 12 kişilik misafir konaklama kapasitesi mevcut. ‘James Bond tatili’ için Diamonds Are Forever’a ödenmesi gereken haftalık ücret €330.000’dan başlıyor.YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.