Satılık Tekneler

Ivan Erdevicki’den 40 Metrelik Tasarım : ER130
14.12.2016 Ivan Erdevicki’den 40 Metrelik Tasarım : ER130 Ivan Erdevicki, ER130 ismini verdiği 40 metrelik yeni süperyat konseptini tanıttı. Explorer tipi ER130, modern formatlı bir yat olarak tasarlandı. Son derece güncel çizgilere sahip olan tasarımın, ters açılı pruvası ve ana güverteyle üst güverteyi birbirine bağlayan geniş pencereleri dikkat çekici. 

ER130

Genişliği 8,3 metre olan yat, 1,89 metrelik su kesimine sahip. Üç kat güverteden oluşan tasarımın gövdesi çelik ve üst yapısı aluminyumdan olacak biçimde düşünülmüş. 

Ana güvertede konumlandırılmış olan tekne sahibi kamarası, gövdenin tüm genişliğini kullanıyor. Bu bölümde tekne sahibine özel ofis ve suit giyinme odaları mevcut. Bu suit kısımlar baş tarafa doğru konumlandırılmış. Misafirler için düşünülmüş diğer konaklama alanları alt güvertede yer alıyor. Bu güverteye spiral merdivenle ulaşılıyor. 

ER130.

10 kişilik yemek bölümüne sahip olan salon kısmı iki ayrı bölümden oluşuyor. Yemek bölümünün yanı sıra güvertede açık plan oturma alanı var. Yatın güneşlenme minderleri ise, gölgelendirilmiş alan da yaratılmış olan güneş güvertesinde yer alıyor. 

Makine donanımı henüz belli olmayan ER130 konsept yatın gövdesi, maksimum 15 knot sürat yapabilecek biçimde tasarlanmış. 

 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder