Satılık Tekneler

İtalyan Vismara V 34DS- Hızlı ve pratik !
04.04.2013

İtalyan Vismara V 34DS- Hızlı ve pratik !

Çevrecisiniz, aileniz ve arkadaşlarınızla günlük yelken keyfini ve aynı zamanda yüksek yelken performansı arıyorsunuz. Vismara v34ds tam size göre! 33 feet boyundaki yeni Vismara, Ocak ayında henüz piyasaya sürüldü. Vismara'nın mühendisleri bu yeni yelkenliyi tasarlarken son derece güvenilir, kolay kullanılabilir ve aynı zamanda yüksek yelken performanslı olabilmesi amacıyla çizdi. 

Gelişmiş kompozit tekniğiyle sandviç yapıda oluşturulan gövdesi, tek ve çift yönlü karbon liflerinin epoksi reçineyle vakumlandırılarak üretiliyor. Kıç istralyasız iki gurcataya sahip olan karbon direğiyle, hem yarış hem gezi için son derece uygun bir yelkenli. Karbon bumbasında lazy jack seçeneği sunarken, aynı zamanda dümencinin yanında bulunan tuşuyla, elektrikli hidrolik pupa palangasını kolayca kontrol edilebiliyor. Aynı kontrol panelinde isteğe bağlı olarak donatılacak elektronik sistemleriyle, vinçleri, palangayı ve anayelken arabasını tek dokunuşla trim edebilme kolaylığını sağlayabiliyor.

İtalyan Vismara V 34DS- Hızlı ve pratik !İtalyan Vismara V 34DS- Hızlı ve pratik !

Vismara 34ds, 30 denizmili yolu, 5 knot süratle katettirebileceği, çevreci 5.5 beygir gücünde elektrikli motora sahip. Alt güvertede, baş altında bulunan ana kamarasında king size bir yatak bulunuyor. Vismara'nın kıçında, her iki tarafta iki adet açılır kapanır yatak bulunuyor. Bunların yanı sıra, yine çevreci ruhu çerçevesinde elektrikli tuvaleti ve 40 litrelik buz dolabı var. 

Teknik detayları:

Boy 9.99 m 

Genişlik 3.10 m 

Su hattı boyu 2.50 m 

Deplasman 2500.00 kg 

Yelken alanı 64.50 m2 

İtalyan Vismara V 34DS- Hızlı ve pratik !


vismanmarine/www.yatvitrini.comYASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.