Satılık Tekneler

İtalyan CCN’den Fuoriserie Serisi
17.02.2016 İtalyan CCN’den Fuoriserie Serisi
Gavio Group’un CCN tersanesi, Fuoriserie adlı özel seri motoryat üretmeye başladı. Bir numaralı gövde, bir Amerikalı müşteri için yapılmaya başladı.

Proje CCN’ye, Floating Life Charter & Brokerage tarafından getirildi. Sarzana, İtalya’da yer alan Studio Sculli tarafından tasarlanan motoryatın mühendisliğini yine bir İtalyan olan, Vannini-Oleggini üstlendi. 

Fuoriserie

131 feet boy uzunluğuna sahip olan tasarım, dünya çapında geziler için inşa ediliyor. Hafif buzul koşullarında rahatlıkla seyredebilecek şekilde güçlendirilmiş aluminyumdan üretilen gövdesi gibi, yine üst yapısı da aluminyumdan üretiliyor. 

Tekne sahibine özel bir güverteyle tasarlanan motoryat, 164 feet yatlarda karşınıza çıkacak büyüklükte mutfak ve kiler bölümüne sahip. Motoryatta aynı zamanda 21 feet’lik servis teknesi taşıyacak garaj da yer alıyor. Sinema perdesine sahip bir tik beach club’ı olan yatın, geniş açık hava yemek ve güneşlenme alanları da hayli etkileyici. 

Fuoriserie motoryatın üreticisi pozisyonunda olan CCN (Cerri Cantieri Navali), halihazırda 86’dan 102 feet’e kadar motoryatlar üreten bir tersane. 
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.