Satılık Tekneler

Filtrele
Seçimleriniz
Yat Tipi
Marka
Firma Detayı

İstanbul Sailing Academy

2003 yılından beri yelken eğitimi veren İstanbul Yelken Akademisi, yelken ile tanışmak, tekniklerini geliştirmek ve tecrübe kazanmak isteyen her yaş grubuna ve her seviyeye göre eğitim hizmeti veriyor.

İstanbul'un ilk profesyonel yelken okulu olan İstanbul Yelken Akademisi, gündelik hayatın stresinden kaçmak isteyen herkesi, kentten fazla uzaklaşmadan Kalamış Marina'da yelken öğrenmeye davet ediyor.

İstanbul Yelken Akademisi, doğayla uyumlu, takım çalışmasına önem veren ve aynı zamanda eğlenceyi ön plana çıkarmaya yönelik hazırladığı kurs programlarıyla, yelken sporunu gerek bireysel gerekse takım halinde yapmak isteyenlere farklı seçenekler sunuyor.

Deniz sporları ve yelken sevenlere en yeni metodlarla hizmet veren İstanbul Yelken Akademisi, Yetişkinler ve Gençlere yönelik hazırladığı farklı seviyedeki kurslarla, yelken ile ilgili A'dan Z'ye detaylı dersler veriyor. Üç tarafı denizlerle çevrili olan ülkemizde yelken sporunu yaygınlaştırmak için; deneyimli, profesyonel ve güçlü kadrosuyla hizmet sunan

İstanbul Yelken Akademisi, yelkeni zengin sporu olmaktan çıkarıp, küçük-büyük herkesi denizin zevkini çıkarmaya çağırdığından, hizmetlerini her bütçeye uygun olarak fiyatlandırıyor.

Ülkemizde yelken sporuna ilgi 1850 senelerinde başlamıştır. Ancak dönemin şartlarından dolayı uzun süre aralıklar verilmiştir. 1957 senesinde kurulan Türk Yelken Federasyonu ile birlikte tekrar canlanan yelken sporunda son senelerde kazanılan dünya şampiyonlukları gurur vericidir. Yelkenciliğin bir çok kişi tarafından bir yaz sporu olarak bilinmesi üzücüdür. Oysa yelkencilik yaz kış yapılabilen bir spordur. Bunun için gerekli olan, yeterli bilgi ve donanıma sahip olmaktır.

İstanbul Yelken Akademisi olarak hedefimiz yelkencilik sporunu Türkiye' de daha geniş kitlelere tanıtmak, deniz severlerle buluşturup özelikle genç yaşlardan itibaren spor kültürümüzün bir parçası haline getirmektir.


  • İletişim Bilgileri
  • Markalar
  • Broşür
  • Galeri
  • Video
  • Kampanyalar
Web sitesi: www.yelkenakademisi.com.tr
Ülke Türkiye
Şehir İstanbul
Telefon 02164499560
Cep Telefonu 0
Adres Münir Nurettin Selçuk Caddesi No. 26/1 34726 Kalamış Kadıköy/İSTANBUL
Broşür bulunmamaktadır.
Video bulunmamaktadır.
Seçtiklerimi karşılaştır
Command item
  
İlan No BaşlıkLokasyonTarihFiyat
Kayıt Bulunamadı
İlan Türü
Kategori
Filtrele
Ekipman İlanları
Command item
  
İlan No BaşlıkLokasyonTarihFiyat
Kayıt Bulunamadı
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.