Satılık Tekneler

Filter
Selected
Yacht Type
Make
Corporation Details

İstanbul Sailing Academy

2003 yılından beri yelken eğitimi veren İstanbul Yelken Akademisi, yelken ile tanışmak, tekniklerini geliştirmek ve tecrübe kazanmak isteyen her yaş grubuna ve her seviyeye göre eğitim hizmeti veriyor.

İstanbul'un ilk profesyonel yelken okulu olan İstanbul Yelken Akademisi, gündelik hayatın stresinden kaçmak isteyen herkesi, kentten fazla uzaklaşmadan Kalamış Marina'da yelken öğrenmeye davet ediyor.

İstanbul Yelken Akademisi, doğayla uyumlu, takım çalışmasına önem veren ve aynı zamanda eğlenceyi ön plana çıkarmaya yönelik hazırladığı kurs programlarıyla, yelken sporunu gerek bireysel gerekse takım halinde yapmak isteyenlere farklı seçenekler sunuyor.

Deniz sporları ve yelken sevenlere en yeni metodlarla hizmet veren İstanbul Yelken Akademisi, Yetişkinler ve Gençlere yönelik hazırladığı farklı seviyedeki kurslarla, yelken ile ilgili A'dan Z'ye detaylı dersler veriyor. Üç tarafı denizlerle çevrili olan ülkemizde yelken sporunu yaygınlaştırmak için; deneyimli, profesyonel ve güçlü kadrosuyla hizmet sunan

İstanbul Yelken Akademisi, yelkeni zengin sporu olmaktan çıkarıp, küçük-büyük herkesi denizin zevkini çıkarmaya çağırdığından, hizmetlerini her bütçeye uygun olarak fiyatlandırıyor.

Ülkemizde yelken sporuna ilgi 1850 senelerinde başlamıştır. Ancak dönemin şartlarından dolayı uzun süre aralıklar verilmiştir. 1957 senesinde kurulan Türk Yelken Federasyonu ile birlikte tekrar canlanan yelken sporunda son senelerde kazanılan dünya şampiyonlukları gurur vericidir. Yelkenciliğin bir çok kişi tarafından bir yaz sporu olarak bilinmesi üzücüdür. Oysa yelkencilik yaz kış yapılabilen bir spordur. Bunun için gerekli olan, yeterli bilgi ve donanıma sahip olmaktır.

İstanbul Yelken Akademisi olarak hedefimiz yelkencilik sporunu Türkiye' de daha geniş kitlelere tanıtmak, deniz severlerle buluşturup özelikle genç yaşlardan itibaren spor kültürümüzün bir parçası haline getirmektir.


  • Contact Information
  • Makes
  • Brochure
  • Gallery
  • Video
  • Campaigns
Web site: www.yelkenakademisi.com.tr
Country Türkiye
City İstanbul
Phone 02164499560
Cell Phone 0
Address Münir Nurettin Selçuk Caddesi No. 26/1 34726 Kalamış Kadıköy/İSTANBUL
Brochure available.
Video available.
Compare my selected
Command item
  
Ad No BaşlıkLocationDatePrice
No Records Found.
Equipment Ads
Command item
  
Ad No TitleLocationDatePrice
No Records Found