Satılık Tekneler

İspanya’nın En büyük Süperyatı : Maybe
29.08.2016 İspanya’nın En büyük Süperyatı : Maybe İspanyol MetalShip & Docks tersanesi, 59 metre uzunluğundaki Maybe süperyatını, İspanya’nın bugüne kadar üretilmiş en büyük süperyatı olarak denize indirdi.

Maybe

Acubens Naval Architects tarafından tasarımı yapılan Maybe'nin iç dekorasyonunda ise, Marcelo Penna Yacht Design tasarım firmasından Toni Colom imzası bulunuyor. Toni Colom, tamamen sipariş üzerine imal edilen süperyattan beklenebilecek tüm özelliklerin bulunduğu, son derece çağdaş ve aydınlık iç mekanlar yaratmış.

Maybe süperyatının merkezinde, yatın her katını birbirine bağlayan, bir asansör çevresinde dönen etkileyici spiral merdiven yer alıyor. Ana güverte, çok ferah ve davetkar bir ana salona ve sofistike bir yemek alanına ev sahipliği yapmakta. Onun üstünde ise, iki farklı oturma grubu olan bir başka salon, bir sinema salonu, bir çift VIP kamara, kaptan köşkü ile kaptan kamarası yer alıyor. Dış mekanda ise bir başka yemek masası, konukların açıkta ancak korunaklı bir alanda yemek yeme keyfini sürmelerini sağlıyor.

Maybe-2

Maybe'deki 6 konforlu kamarada 12 konuk ağırlanabiliyor. Ana güvertenin en ön bölümünde ise, süperyatın tüm genişliğini kullanan lüks ana kamara ile onun banyo ve giyinme odası konumlandırılmış. Diğer konuk kamaraları olan iki double ve iki çift yataklı kamara, süperyatın alt güvertesinde bulunuyor. Süperyatta görev yapacak olan 16 mürettebat için de, konaklama bölümlerinde her türlü konfor düşünülmüş.

Maybe-3

Üç güverteli Maybe süperyatının harika dış mekanlarında keyifli zamanlar geçirilecek. Güneşlenme güvertesinde tam donanımlı bir spor salonu ve saunası da bulunan masaj salonuna yer verilmiş. Kayar kapıların arasından dışarı süzüldüğünüzde, dışarıda sizi bir dış mekan barı karşılıyor. Flybridge ön bölümünde ise, bir jakuzi ve onun çevresinde lüks güneşlenme minderleri bulunuyor.

Maybe-4

Maybe
'nin performansını ise, iki adet 2.682 HP Caterpillar motor sağlıyor ve motoryatı maksimum 17 knot hıza çıkartabiliyor. Optimum seyir hızı olan 14 knot süratte 5.000 deniz mili menzile ulaşabiliyor.

Maybe, gelecek Eylül ayında düzenlenecek olan Monaco Yacht Show’da Camper & Nicholsons tarafından standında sergilenecek.YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder