Satılık Tekneler

ISAF Yelken Eğitim Programı TUYEP’e Akreditasyon Verdi.
02.12.2014 ISAF Yelken Eğitim Programı TUYEP’e Akreditasyon Verdi.

Türkiye Yelken Federasyonu, kendi ulusal yelken eğitim programı olan TUYEP programına ISAF tarafından yapılan akreditasyon denetlenmesini sonrasında program uluslararası alanda tanındı.

ISAF_TUYEP

Türkiye Yelken Federasyonu Uluslararası Yelken Federasyonu ISAF tarafından uygulamaya konulan 'en iyi uygulama' yönergeleri doğrultusunda çalışarak Türkiye Ulusal Yelken Eğitim Programının akreditasyon sürecini tamamlayarak bu belgeyi olan 11. ISAF üyesi olmayı başardı. Türkiye'nin yanı sıra ISAF İngiltere, Yeni Zelanda, İtalya, Avusturya, Umman, İspanya, Fransa, Hollanda, Güney Afrika ve Singapur uluslararası yelken eğitimi belgesine sahip bulunuyor. Belgelendirme konusunda ISAF tarafından görevlendirilen konunun uzmanı İngiliz Andy Jeffrey gerekli incelemeleri yaptı.


ISAF_TUYEP

Türkiye Yelken Federasyonu Başkanı M. Serhat Belli akreditasyon onayı sonrasında “Bu aşamaya gelmek için çok çalıştık ve Ulusal Yelken Eğitim Programını kısa bir süre içinde uluslararası alanda kabul görmesini sağladık. Bu başarımız, kulüplerimizin, eğitim merkezlerimizin gönüllü olarak programı uygulamaları ve destek vermeleri Türkiye’nin ihtiyacı doğrultusunda da programın revize edilmesi sayesinde gerçekleşti. “ISAF Onaylı Eğitim” belgemiz ulusumuz ve bizim yaptıklarımızın, eğitim merkezlerimizin ve kulüplerimizin uluslararası düzeyde uyguladıkları eğitim ve kalitenin bir sonucudur. Sonucunda da programımız daha da güçlenecek ve ülkemizdeki yelkenciliğin seviyesi artacaktır.” dedi.

www.tyf.org.tr

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.