Satılık Tekneler

ISAF Kadınlar Match Racing Dünya Şampiyonası start alıyor
04.06.2014 ISAF Kadınlar Match Racing Dünya Şampiyonası start alıyor

52 kadın yelkencinin katıldığı dev organizasyon Cork, İrlanda'da gerçekleşecek. Bugün start alacak olan yarışlarda güneşli ve rüzgarlı hava hafta boyunca devam edecek. Royal Cork Yacht Club ev sahipliğinde düzenlenen organizasyon, yat kulübünün sahibi olduğu 8 adet J80 tipi tekneyle yapılacak.

Isaf women worlds match racing

2014 yılında gerçekleşecek WIM (Kadınlar Uluslararası Match Racing Serisi) 5 ayrı yarış haftasıyla devam edecek. Bugün başlayacak ve pazar günü sona erecek olan Dünya Şampiyonası, 2014 sezonunun ilk yarışı olma özelliğini taşıyor. Birbirinden yetenekli ve tecrübeli kadın yelkencilerin oluşturduğu katılım listesinde kimin Dünya Şampiyonu olacağı hakkında herhangi bir tahmin yapmak, sezonun ilk buluşması olması dolayısıyla pek mümkün gözükmüyor.

Tecrübeli skipper'lar arasında Danimarkalı Camilla Ulrikkeholm, Lotte Meldgaard Pedersen, İsveçli Anna Kjellberg ve Caroline Sylvan ile Amerikalı Stephanie Roble öne çıkanlar. Yine geçmişlerinde önemli başarılara ve yüksek tecrübeye sahip Yeni Zelandalı, Fransız, Hollandalı, İngiliz ve ev sahibi iki İrlandalı skipper, kadın ekipleriyle hafta boyunca mücadele edecek.


http://www.sailing.org/isaf/index.phpYASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder