Satılık Tekneler

ISA Yachts’tan Yeni Atılımlar
25.05.2017 ISA Yachts’tan Yeni Atılımlar Palumbo Group tarafından alınan ISA Yachts tersanesi, yeni modelleriyle çığır açmaya hazırlanıyor. En iyi ve en tecrübeli tasarımcılarla çalışmaya başlayan tersane, yeni modeller ve refitlerle piyasada yankı uyandıracak. 

ISA Sport 120

ISA Yachts, lider megayat üreticisi konumunu yeniden güncelleme hedefiyle üç yeni model piyasaya sunacak. Bunlardan ilki ISA Sport 120.

ISA Sport 120.

Yeni ISA Sport 120, önceki 37 metrelik ISA Yachts serisinin giriş modelinin yeniden evrilmiş hali olarak karşımızda. Genişletilmiş pencereler ve daha dikkat çekici hale bürünmüş yan kemerler, yatın dikkat çekici silüetini oluşturuyor. Kıça doğru eğimli spoiler ile gölgelenmiş güneşlenme alanı ve muazzam panaromik manzaralar sunan kokpit kısmı, öne çıkan tasarım niteliklerinin başında geliyor.

ISA Classic 50 ISA Classic 50.

ISA Classic 50 ise doğallığıyla öne çıkıyor. 50 metre boy uzunluğuna sahip olan bu tasarım, 3 kat güvertesiyle ISA Yachts’ın Classic serisine yeni bir boyut kazandırıyor. Yuvarlak pencere çizgileri sayesinde yata, daha şık bir görünüm ve boyutundan daha büyükmüşçesine bir izlenim kazandırıyor. Tavandan yere kadar uzanan geniş pencerelere sahip master suiti, yatın önemli bir niteliği. ISA Yachts yeni Classic 50 yatının iç mekanını, tüm diğer modellerinde olduğu gibi tamamen kişiselleştirmeye açık tutuyor. Classic serisinin bu yeni hali, Haziran ayında tersanenin Ancona tesisinde suya indirilecek. 

ISA GT 67, ISA GT 67

Önceki ödüllü model GT 66’nın yenisi olarak tasarlanan ISA GT 67, GT 66’ya göre bir metre daha uzun ve önemli güncellemelere sahip. İlk gövdesinin 2019’da suya indirileceği bildirilen GT 67, önceki modele göre daha güçlü bir görünüm sunuyor. Deniz manzarasını benzersiz bir biçimde yaşatmaya odaklı tasarlanmış kıç yapısı, süperyatın öne çıkan başlıca nitelikleri arasında. Sonsuz havuz, helikopter pisti ve 180 derecelik manzara sunan spor salonu, bahsedilmesi gereken diğer özelliklerin başında. 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.