Satılık Tekneler

ISA Yachts'dan 40m Berlinetta
29.07.2014 ISA Yachts'dan 40m Berlinetta

ISA Yachts ve Marco Casali Too Design, yeni çelik gövdeli megayat serisi için kolları sıvadı. Yeni Berlinetta serisi olarak ortaklaşa ortaya çıkardıkları megayat yelpazesinin ilk tasarımı; 40 metre boyundaki 40M Berlinetta.

Berlinetta 40 M

Berlinetta serisi, büyük hacimler arayan ancak çok sayıda personel ile birlikte seyir yapmaktan hoşlanmayan alıcılar için ortaya çıkarıldı. 40M Berlinetta'nın haricinde bu yeni seride, Marco Casali'nin stüdyosunun bir ürünü olan 30 metrelik bir model daha yer alıyor.

Alıcısı tarafından kişiselleştirilebilecek olan iç düzeninde firma ve tasarımcılar tarafından 5 yatak odası sunulmuş durumda. Ek olarak kaptanın kamarası dahil olmak üzere 3 personel kabini de bulunuyor. Yat'ın 8.4 metre genişliğine tam olarak oturtulmuş ferah salonu, her türlü alıcının mutlaka isteyeceği biçimde konumlanıyor.

ISA Yachts- 40M Berlinetta

Bu megayat'ın su hattında beach club alanına ek olarak içeriye doğru spa alanı ve bot garajı düşünülmüş. Ön güvertede ise ikinci bir bot garajı veya sıcak banyo yer alabiliyor.

40M Berlinetta, sahip olduğu çift Caterpillar C32 makineleri sayesinde 11 knot süratle 3 bin 600 deniz mili mesafe yol gidebiliyor. Motoryat'ın verilen seyir sürati 13.5 knot, maksimum sürati ise 15.5 knot.

Berlinetta ISa YachtsYASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.