Satılık Tekneler

ISA Yachts 43 metrelik 'Philmi' yi suya indirdi
21.04.2014 ISA Yachts 43 metrelik 'Philmi' yi suya indirdi

İtalyan firma ISA Yachts, Granturismo model serisi megayatlarının ilk gövdesini Ancona'daki tesisinde tamamlayarak 29 Mart'ta suya indirdi. 'Philmi' adı verilen megayatın boyu 43 metre. Şuanda su testleri aşaması devam etmekte ve teslimatının Haziran ayında yapılması planlanıyor. Granturismo konsepti ilk defa 2011 Eylül ayında Monaco Yacht Show'da tanıtılmış ve bundan 6 ay sonra 43 metrelik GT için kontrat imzalanmıştı.

ISA Yachts 43 metrelik 'Philmi' yi suya indirdi

Güçlü ve sportif çizgilere sahip olan Philmi, iki güverteli çelik-aluminyum deplasmanlı bir megayat. Dikey burun yapısı sayesinde uzunluğundan ödün vermiyor. Motor gücünü ise 2 adet CAT makinelerden alarak maksimum 17 knot sürate çıkabiliyor. 2800 deniz mili yol yapabildiği belirtilen seyir sürati ise 15 knot. Philmi, sahip olduğu 5 kabininde 10 misafiri ağırlayacak kapasiteye sahip.

Aydınlatma Philmi'de ana unsur olarak ele alınmış. Sandrine Melot tarafından tasarlanan içi ile Melot, aynı tekne sahibine ikinci defa tasarım yapmış oldu. Yatın ana salonu ve sahibinin kabininde iki devasa skylight konsepti kullanılmış. Philmi'de doğal ışıktan sonuna kadar faydalanılıyor. Yatın kıç tarafında yer alan spor salonu, geniş yüzme platformuna açılıyor. Aynı zamanda bot garajıda yine kıç tarafta mevcut.

ISA Yachts 43 metrelik 'Philmi' yi suya indirdi

Teknik Özellikler: 

Construction: Steel hull & Aluminium superstructure

Type: Full displacement

LOA: 43.25 m

Maximum beam: 8.60 m

Gross tonnage (estimated): 334 GRT

Main engine type: 2 x CAT C18

Main engine power: 2 x 651 kW @ 2200 rpm\

Max speed: 15.50 knots

Range at cruising speed: 3600 NM at 13.00 knots

Accommodation; 10 guests in 5 cabins
Captain’s cabin + 3 twin-berth crew cabins

 

www.isayachts.com


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.