Satılık Tekneler

ISA Sport 120
21.10.2016 ISA Sport 120 Palumbo Group, geçtiğimiz Ağustos ayında bünyesine kattığı Ancona’lı üretici ISA’nın ilk motoryatının satışını gerçekleştirdi. Sport 120 modelinin on birinci gövdesi olan bu süperyat 36,45 metre boy uzunluğuna sahip. 

Oldukça başarılı bir model olan Sport 120 için, Palumbo Group CEO’su Giuseppe Palumbo, ISA’nın emsalsiz İtalyan stilini koruyup, tüm başarılı unsurlarını tasarımın üzerinde devam ettirdiklerini ifade etti.

ISA Sport 120

Süratli ve planing gövde yapısı, yüksek dümen evi ve kavisli üst yapısıyla dikkat çeken ISA Sport 120, 10 kişilik konaklama kapasitesine sahiptir. Toplamda 5 adet misafir kamarası ve 5 kişilik mürettebat kamaraları bulunan yatınsosyal alanları da oldukça tatmin edici. Göze hoş gelen bir tasarıma sahip olan güvertesinde, yuvarlak spa havuzu ve yemek masası bulunmaktadır.

ISA Sport 120'nin son gövdesinin iç dekorasyonunda, kimin görev alacağı henüz açıklanmadı. Ancak, önceki gövdelerin hepsinin iç dekorasyonunda, Cristiano Gatto imzası bulunması gerçekçi bir tahmin yapılmasını kolaylaştırıyor. 

2018’in ilk aylarında teslim edilmesi planlanan yat, üç adet MTU dizel makinelerle donatılacak ve 30 knot üzeri süratlere çıkabilecek. Seyir süratindeki menzili ise yaklaşık 500 deniz mili olacak. 

 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder