Satılık Tekneler

IOC 2017 Kadın ve Spor Ödülü’ne Nazlı İmre Aday Gösterildi
12.12.2016 IOC 2017 Kadın ve Spor Ödülü’ne Nazlı İmre Aday Gösterildi

Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi (TMOK) ‘20I7 IOC Kadınlar ve Spor Ödülü’üne, Türkiye Yelken Federasyonu tarafından da önerilmiş olan, 2000-2004 ve 2006-2012 yıllarında görev yapan eski Türkiye Yelken Federasyonu Başkanı ve TMOK Yönetim Kurulu eski üyesi, ISAF eski Başkan Yardımcısı Nazlı İmre’yi aday göstermeye karar verdi.

Nazlı İmre

20I7 IOC Kadınlar ve Spor Ödülü, Uluslararası Olimpiyat Komitesi (IOC) tarafından her yıl kadınların ve kız çocuklarının, spor veya fiziksel etkinliklere katılımlarına olanak sağlayan, onları eğiterek sporun her alanında gelişmelerine katkıda bulunan, kadınları spor kuruluşlarında yönetici ve liderlik pozisyonları için desteklemek veya onları bu yönde yetiştirmek amacıyla öncülük eden ve örnek olan kişi ve kurumlara verilmektedir.

Federasyonlar tarafından uygun görülen öneriler, Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi tarafından değerlendirildikten sonra adaylık ilan ediliyor.

Nazlı İmre.

Üç dönem Türkiye Yelken Federasyonu Başkanlığı görevinde bulunan, TMOK Yönetim kurulu eski üyesi ve ISAF eski Başkan Yardımcısı İmre’ye, TYF’nin yeni başkanı Özlem Akdurak da başarılar diledi.

TYF’nin internet sitesinde, Özlem Akdurak imzasıyla yayınlanan bilgi notunda; “Federasyonumuzun önerisi  ve Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi’nin onayıyla ödüle aday olan Sayın İmre’ye çalışmalarından dolayı teşekkür eder, IOC 2017 Kadın ve Spor ödülü için başarılar dileriz.” denildi.

Yatvitrini.com olarak, Nazlı İmre’ye yelken sporuna katkıları ve emek dolu çalışmaları için teşekkür eder, ‘IOC 2017 Kadın ve Spor ödülü’  için başarılar dileriz.YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.