Satılık Tekneler

Invictus’un Özel FX’i: 240FX
16.11.2016 Invictus’un Özel FX’i: 240FX Sportif ve çok yönlü bir tasarım olan yeni Invictus 240FX, İtalyan tarzıyla dikkat çekiyor. 8 kişiyle rahatlıkla 25 knot sürat yapan ve oldukça konforlu seyir sunan Invictus 240FX, servis teknesi olarak da benzersiz bir seçim.

Invictus 240FX

‘Pürüzsüz ve güçlü’ sloganıyla piyasaya sürülen Invictus 240FX, uzatılmış su hattı boyu sayesinde daha stabil seyrederken, güvertesinde daha fazla alan sunuyor.

Bir film yıldızı şıklığında kıyıdan kıyıya seyretmenize olanak sağlayan yeni tasarım 240FX, Invictus’un ‘en İtalyan’ tasarımı olarak adından söz ettiriyor. Baş tarafında oturma alanıyla günlük geziler için vazgeçilmez olan 240FX, tercihe göre baş tarafı boş bırakılarak kolayca balık tutkunlarına da bire bir hale getiriliyor. Yeni 240FX, kısaca orta konsol teknelerden hoşlanan ve bir adım önde olmak isteyenler için mükemmel seçenek. 

Mütevazi motor seçeneklerine rağmen 40 knot’ı aşan süratlere erişebilen yeni 240FX; buzdolabı, rahat koltukları ve masa olarak da kullanılabilen orta konsolun sayesinde, her türlü ihtiyaca cevap verdiğini kanıtlıyor. 
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.