Satılık Tekneler

Invictus Yacht 270FX
09.07.2015 Invictus Yacht 270FX
Invictus Yacht, yeni modelleri 270FX'in ilk tanıtımını Cannes Yachting Festival 2015’de yapacaklarını açıkladılar.

Invictus-Yacht-270FX

Yeni model 270FX, dıştan takma motorlu serisinin bir parçası olacak ve yeni tekneye iki adet 150 HP veya bir adet 350 HP motor takılabilecek. İlk bakışta tam bir Amerikan teknesini andıran yeni ​Invictus Yacht 270FX yatına dikkatlice baktığınızda, fanatik İtalyan tarzın tüm detaylarda görebiliyorsunuz. Kullanılan tüm malzemeler her açıdan 270FX yatının seçkin bir tekne olmasını sağlıyor.

Tamamen açık ve merkez konsollu yeni Invictus Yacht 270FX’in ana güvertesi, hem rahat bir konaklama hem de esneklik sunuyor. Yeni yatın merkezdeki konsolu, alışık olduğumuzun dışında biraz daha arkaya doğru konumlanarak, teknenin burun bölümünde daha rahat bir konaklama imkanı sağlıyor. Bu sayede ön bölümde bir ikili koltuk, katlanan kolçakları ile yer alabiliyor. Invictus Yacht 270FX, yat sahibine istediği gibi teknesini dizayn etme esnekliği veriyor.

Invictus-Yacht-270FX-1

Tekne iki farklı amaç için farklı yapıya bürünebiliyor. İlk konum, dinlenme ve tatil keyfi. Bu durumda iki farklı şekildeki oturma grubu yer alıyor. U şeklindeki oturma gruplarından biri burunda, diğeri arka bölümde yer alıyor. 
270FX yatında bir kabin, sancak tarafında dolaplar ve iskele tarafında tam yüksekliğe sahip bir duş yer alabiliyor. Yatın dekorasyonunda kullanılan yumuşak tonlu renkler ve değişik mekanlar, farklı güzellikler sunuyor. Teknenin ön bölümüne isteğe bağlı olarak bir masa konulabiliyor. 

Invictus Yacht 270FX, arzu edildiğinde bir balıkçı teknesi olarak sipariş edilebiliyor. Bu durumda teknenin önünde veya arkasında herhangi bir oturma grubu yer almayacak. Yatın tüm renkleri fildişi grisi tonlarında olacak. Teknenin burun bölümünde oturma grubu yerine balıkçılar için bir livar yer alacak. Ayrıca bu bölümdebir evye, bir kesme tezgahı, balıkçılık malzemeleri için bir çekmece ile balık avlamada kullanılacak canlı yemler için bir hazne bulunacak.

Invictus-Yacht-270FX-2

Teknede ilave aydınlatma ve yıkama için pompa, isteğe bağlı olarak yer alabilecek. Teknenin arka bölümü daha fazla saklama alanı sunuyor. Bu bölümde yıkanabilir özellikte dolaplar ve sintine pompası ile desteklenen sprey sistemi bulunuyor. Bu dolaplar gerek tutulan balıkların saklanması, gerekse dalış malzemelerinin saklanması için ideal. Yıkama suyu olarak deniz suyu veya temiz su kullanma tercihini yapabiliyorsunuz.

Cannes Yachting Festival 2015’de ilk tanıtımı yapılacak olan Invictus Yacht 270FX, sunduğu pek çok farklı konfigürasyon ve yine sunacağı isteğe bağlı özellikler ile Eylül ayından itibaren adından daha çok söz ettirecek.
 
www.invictusyacht.com

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.