Satılık Tekneler

Invictus 240FX, Eylül'de Piyasada
21.03.2016 Invictus 240FX, Eylül'de Piyasada
Invictus, yeni 240FX modelinin açık ve balıkçılık için biminili versiyonları ile piyasaya çıkacağını açıkladı. Eylül ayında satışa sunulacağı belirtilen yeni Invictus 240FX, dünyaya Cannes Yachting Festival’da tanıtılacak. Geçen yılın yenisi 270FX modelinin bir küçüğü olan 240FX, yine pratik dümen istasyonu ve sportif gövde yapısı ile karşımızda.

Invictus 240FX

Standart ve balıkçı olarak iki ayrı versiyon ile piyasaya çıkacak olan 240FX’de, ‘bowrider’ olarak nitelendirilen tarzda, başüstünde C-şeklinde oturma grubu var. Kıç taraftaki koltuklar, istenildiğinde güneşlenme minderine çevrilebiliyor. 

Invictus 240FX-2 Invictus 240FX-3

Invictus 240FX’in balıkçı versiyonu ise, çıplak baş kısmıyla birlikte kumaş bimini, dört adet balık oltası tutucu, balık saklama kutusu ve yıkama istasyonu ile donatılıyor. İhtiyaca göre sipariş esnasında bu donanımlara ekleme veya eksiltme yapılabiliyor. Kokpitin alt kısmında konumlandırılan minik kabinde, kıyafet değiştirecek kadar bir alan mevcut. 

Invictus 240FX-4 Invictus 240FX-5

2016 Cannes Yachting Festival’da görücüye çıkacak ve tüm detayları paylaşılacak olan Invictus 240FX’in, firma tarafından sunulacak motor seçenekleri henüz açıklanmayan detaylar arasında. YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.