Satılık Tekneler

Invictus 200 FX Suya İndi
20.03.2017 Invictus 200 FX Suya İndi Invictus Yachts, yeni 200 FX servis teknesi modeliyle 20 feet’de lüksü yaşatıyor. Christian Grande tasarımı olan yeni Invictus 200 FX, orta konsollu ve dümen konsolunda iki kişilik koltuğu olan bir servis teknesi.

Invictus 200 FX

Teknenin kıç tarafındaki koltuklar ise, güneşlenme minderine dönüşebiliyor. Ek olarak baş tarafında da iki kişilik oturma minderleri olan tekne, günlük kısa süreli geziler için ideal. Teknenin maksimum kapasitesi altı kişiyle sınırlı. 

Invictus 200 FX . Invictus 200 FX ..

Yeni 200 FX’i günlük geziler için ideal kılan niteliklerden biri de, teknenin kıç tarafından dümen istasyonunun önüne kadar alanı olduğu gibi gölgeleyen biminisi. İstendiğinde, teknenin baş tarafına oldukça keyifli bir masa da eklenebiliyor. 

Invictus 200 FX , Invictus 200 FX ,,

Yeni Invictus 200 FX, üç farklı renk seçeneğiyle piyasaya sürülüyor. Bunlar mavi balina, kişisel beyaz ve koyu gölge olarak adlandırılan üç farklı gövde rengi. 

Invictus 200 FX .

Invictus 200 FX
’in gücü, dört zamanlı tek kıçtan takma motorla sağlanıyor. Invictus, yeni modeli için 150 beygire kadar opsiyon sunuyor. Üreticinin raporlarına göre, tekne 36 knot’a kadar sürat yapabiliyor. Seyir sürati ise 20 knot. 

 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.